اخبار صنعت

اسماعیل عطاپور به عنوان سرپرست فرمانداری جلفا منصوب شد

خبرگزاری خبرنگاران-استاندار آذربایجان شرقی در حکمی اسماعیل عطاپور را به عنوان سرپرست فرمانداری جلفا منصوب کرد.

23 اردیبهشت 1401

اولیایی در واکنش به تعلیق کمیته صدور مجوز حرفه ای: کمیته بدوی کارش را درست انجام داده است، آبروریزی نشده است

عضو کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای معتقد است که با تعلیق کمیته صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال به وسیله AFC یک آبروریزی رقم نخورده است.

20 اردیبهشت 1401

بگ پارچه ای آماده از کجا خریداری کنید ؟

بگ پارچه ای از جمله وسایلی است که برای حمل راحت تر وسایل سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. بگ پارچه ای آماده از مهمترین بخش های ساک دستی آماده به شمار میرود. ساگ سوزنی آماده و ساک دستی پارچه ای نیز از بخش های مهم بگ پارچه ای به حساب می آیند. قیمت بگ پارچه...

12 اردیبهشت 1401

گل سه امتیازی عبدی از دل یخبندان، نفس پرسپولیس بیخ گوشِ استقلال

به گزارش خبرنگاران، دومین ملاقات هفته شانزدهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر از ساعت 18 امروز شنبه بین تیم های پرسپولیس و فولاد در استادیوم آزادی شروع شد که این ملاقات با فزونی یک بر صفر سرخپوشان سرانجام رسید. مهدی عبدی در دقیقه 49 برای پرسپولیس گل زد.

7 اردیبهشت 1401

برنامه کمیسیوین تلفیق برای جبران کسری 130 هزار میلیاردی مربوط به صندوق توسعه ملی

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس گفت: عدم کسر سهم صندوق توسعه ملی از عایدی های نفت از 40 درصد به 20 درصد موجب کسری 130 هزار میلیارد تومانی بودجه سال آینده شد، اما بنا بر این شد تا از محل عایدی های حاصل از افزایش فروش نفت جبران گردد.

4 اردیبهشت 1401

با تاریخ نروژ، سرزمینی سرد و کوهستانی آشنا شوید

تاریخ نروژکشور نروژ سرزمینی کوهستانی با هوایی بسیار سرد است. در این سرزمین یکی از قدیمی ترین حکومت های پادشاهی اروپا وجود داشته و این پادشاهی در طول تاریخ نروژ و تا کنون به حیات خود ادامه داده است. اولین حکومت پادشاهی در تاریخ نروژ به ورود وایکینگ ها...

28 فروردین 1401

کرونا چگونه مصرف لوازم آرایشی و بهداشتی را افزایش داد؟

به گزارش خبرنگاران، دوره دو ساله همه گیری کرونا تقریباً همه مشاغل را تحت تأثیر قرار داد و شکل و شمایل همه چیز، از جمله مدل های کسب و کار را عوض کرد. در این میان، برخی از کسب و کارها برای همواره اعلام شکست کردند و برخی دیگر به میزانی از سودآوری رسیدند که...

23 فروردین 1401

زیباسازی 40 میدان مرکز با آثار هنرمندان مجسمه ساز

تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از انتشار فراخوان بهره مندی از آثار هنرمندان مجسمه ساز در 40 میدان مرکز اطلاع داد.

21 فروردین 1401

شکوه هنر انتزاعی، مجسمه سیبلیوس هلسینکی

مجسمه سیبلیوس هلسینکی | The Sibelius Monumentیکی از جاذبه های شهر هلسینکی، بنای یادبودی است که به افتخار آهنگساز معروف اهل فنلاند، جین سیبلیوس (Jean Sibelius)ساخته شده است. مجسمه سیبلیوس هلسینکی نتیجه یک کمپین جمع آوری یاری های اقتصادی عمومی و یک مسابقه دو مرحله ای...

2 فروردین 1401

رابطه محمدرضا گلزار با خواننده معروف علنی شد ، این استوری فاش کرد

خبرنگاران : محمدرضا گلزار به تازگی با انتشار یک نوشته و تصویری از خودش در کنار خواننده معروف گروه ماکان بند تولد امیر مقاره را تبریک گفت.

15 اسفند 1400

تخصیص 15 هزار تن شکر سفید تنظیم بازاری برای مصارف خانوار

معاون وزیر جهاد کشاورزی بیان نمود: 15 هزار تن شکر سفید فقط برای مصارف خانوار برای عرضه در سراسر کشور تخصیص یافته و در اختیار کارگروه تنظیم بازار استان قرار داده شده است.

14 اسفند 1400

سازه های مشابه برج ایفل در سراسر دنیا

برج ایفل همیشه الهام بخش طراحانی بوده که با تقلید از معماری آن ، اقدام به ساخت سازه های شبیه به آن نموده اند. برج ایفل ایران و برج ایفل چین از آن جمله اند.

13 اسفند 1400

دوئل نمایندگان والیبال مازندران و کرمان در لیگ برتر

نمایندگان والیبال مازندران و کرمان در ایستگاه یازدهم لیگ به هم رسیدند.

8 اسفند 1400

چطور در فضای الکترونیکی برترین باشیم؟

اثرات سازمان هاى الکترونیکى بر کارمندان به چه صورتى است؟ سازمان هاى الکترونیکى بر کارمندان خود تاثیرات فراوان مثبت و منفى بسیارى مى گذارند. یکى از مهم ترین تاثیرات منفى و نقاط ضعف سازمان هاى الکترونیکى، نبود ارتباط فیزیکى و عاطفى و روانى کارمندان با...

5 اسفند 1400

زشت ترین خودرو های دنیا را بشناسید

پنج مدل از زشت ترین خودرو های دنیا از نظر رسانه های بین المللی و بر اساس رای مردمی انتخاب شده اند که در این گزارش به آنها می پردازیم.

3 اسفند 1400

آخرین شرایط تفحص از عملکرد زنگنه در وزارت نفت ، در حد حرف تحقیق و تفحص نمی کنیم

سخنگوی کمیسیون اصل 90 گفت: تحقیق و تفحص از عملکرد زنگنه در وزارت نفت و نیز از شرکت آب و فاضلاب کشور، منتظر تشکیل هیات اجرایی است.

1 اسفند 1400

افزایش 17 درصدی حضور گردشگران خارجی در آذربایجان شرقی

ایجاد فضای مناسب و استفاده از ظرفیت های گردشگری در راستای افزایش گردشگران ورودی داخلی و خارجی از اولویت های مهم اداره کل میراث فرهنگی استان آذربایجان شرقی است.

27 بهمن 1400

کوشش برای ثبت جهانی کوچ عشایر مغان

تدوین اسناد و مدارک لازم برای ثبت جهانی کوچ عشایر مغان در یونسکو در حال اجرا است.

24 بهمن 1400

کمپ مهارت نرم در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می گردد

کمپ مهارت نرم به وسیله باشگاه مهارت و اشتغال امیرکبیر از 7 بهمن تا 6 اسفندماه به صورت آنلاین برگزار می گردد.

22 بهمن 1400

کنجد، طلای چرب برآمده از خاک کویر در داورزن

مدیر جهاد کشاورزی داورزن گفت: محصول کنجد حاصل شده از مزارع شهر کویری داورزن از نظر کمی و کیفی در جایگاه ممتاز استانی است.

21 بهمن 1400
تعداد: (218)