اخبار اقتصادی

زمین های کشاورزی و اراضی ملی در خدمت ساخت ویلا! ، اجرای طرح کاداستر ناقص است

این روزها فروش زمین های زراعی و اراضی منابع طبیعی در اطراف تهران برای ساخت ویلا رونق گرفته است در صورتی که خریداران این زمین ها اطلاعی از شرایط این زمین ها ندارند.

28 مهر 1399

جایگزین شدن یاری اقتصادی 2000 دلاری دولت با بیمه بیکاری ادامه زندگی را بعضی کانادایی ها سخت می نماید

به زودی مزایای پرداخت 2 هزار دلار پول در ماه در قالب برنامه یاری اضطراری دولت (CERB) به خاتمه می رسد. چیزی که قرار است جایگزین آن گردد فرمی از برنامه قبلی در قالب بیمه استخدام است. دستیابی به این برنامه راحت تر است و مردم بیشتری را پوشش می دهد.

27 مهر 1399

واکنش ظریف به تهدید جدید واشنگتن درباره اسنپ بک

وزیر امور خارجه ایران در پیامی در توئیتر به تهدید نماینده آمریکا در سازمان ملل درباره نقض اسنپ بک، واکنش نشان داد.

27 مهر 1399

افزایش 77 درصدی قیمت ملک در تهران ، متوسط قیمت 23 میلیون شد

خبرنگاران :تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران در مردادماه سال 1399، به 9 هزارو 100 واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه قبل 35.4 درصد کاهش و مقایسه با مشابه ماه سال قبل 175.8 درصد افزایش نشان می دهد.

25 مهر 1399

اشتباه عجیبی که مدام تکرار می گردد

همچنان اصرار در رابطه با انتشار یک خبر وجود دارد. این درحالی است که در رابطه با منع چیزی که در این خبرها روی آن تاکید می گردد حدود دو هفته پیش قانونی وضع شده است.

23 مهر 1399

دهها هزار نفر به اعتراضها علیه نژادپرستی در آمریکا پیوستند

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، در پی اعتراضات ماههای گذشته علیه نژادپرستی نظام مند و نحوه برخورد پلیس با شهروندان سیاهپوست در آمریکا، روز جمعه دهها هزار نفر از شهروندان این کشور در شهر واشنگتن دی. سی با برگزاری گردهمایی اعتراضی خواستار اصلاحات...

21 مهر 1399

مهران احمدی با چهره ای متفاوت در وانتافه

فیلم تلویزیونی وانتافه به کارگردانی محمدحسین امانی و تهیه کنندگی محمدجواد موحد با تکمیل بازیگران و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی جلوی دوربین رفت.

19 مهر 1399

بودجه 40 میلیاردی وزارت ورزش برای ورزش همگانی

به گزارش خبرنگاران، معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی برای برنامه های مصوب خود در امسال 40 میلیارد تومان بودجه مصوب دارد.

18 مهر 1399

پامپئو چین و روسیه را به تحریم در رابطه با ایران تهدید کرد

وزیر خارجه آمریکا چین و روسیه را تهدید کرد که اگر برای بازگشت تحریم های بین المللی علیه ایران خللی ایجاد نمایند، واشنگتن آنها را تحریم خواهد نمود.

18 مهر 1399

شاهرخی: جرم دزدی از بیت المال با فروختن مواد مخدر تفاوتی ندارد، باید با مسببان قرارداد ویلموتس برخورد گردد

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: باید با آنهایی که چنین شرایط تلخی را در قرارداد ویلموتس به وجود آوردند به شدت برخورد گردد.

16 مهر 1399

خشم نماینده آمریکا در سازمان ملل از همراه نشدن اروپا با مکانیسم ماشه

ایرنا نوشت: نماینده آمریکا در سازمان ملل گفت که رفتار متحدان اروپایی واشنگتن در خصوص اقدام ایالات متحده برای بازگرداندن تحریم ها علیه ایران ناامیدکننده بود.

16 مهر 1399

پیش بینی بورس امروز 28 مرداد 99

به گزارش خبرنگاران، سلمان نصیرزاده، کارشناس بازار سرمایه بازار امروز (99/5/28) را بازاری مثبت پیش بینی کرده و گفته است: سهم های ارزش محور به کف قیمت خود رسیده اند و صف خرید تشکیل دادند، پس در نتیجه احتمالا امروز بازار متعادل و مثبتی را شاهد خواهیم بود.

13 مهر 1399

گرانفروشان ماسک متخلف هستند ، وزارت بهداشت ناظر کیفیت است ، مردم از ماسک های خانگی استفاده کنند

رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: تمام داروخانه ها مجاز به توزیع ماسک به نرخ مصوب هستند و هر داروخانه ای این نرخ را رعایت نکند متخلف محسوب می شود.

12 مهر 1399

کدام شرکت رهبر جهانی کاربرد و توسعه مواد گرافنی شناخته می گردد

شرکت AGM که ده سال در حوزه گرافن فعالیت داشته، راستا پرفراز و نشیبی را طی نموده تا امروز به عنوان یکی از پیشروان حوزه گرافن در دنیا شناخته گردد.

11 مهر 1399

ادامه اختلافات غنی و عبدالله برای تکمیل کابینه دولت افغانستان

مقامات اعلام کردند که باوجود گذشت نزدیک به 3 ماه از توافقنامه ایجاد دولت مشارکتی اختلافات غنی و عبدالله برای تکمیل کابینه ادامه دارد.

11 مهر 1399

تحریم هواوی به اپراتورهای کانادایی خسارت می زند

دولت کانادا قصد ندارد خسارت یک میلیارد دلاری که در نتیجه تحریم تجهیزات هواوی در توسعه 5G به وجود می آید را برای اپراتورهای ارتباطی جبران کند و همین امر چالش هایی را به وجود آورده است.

9 مهر 1399

واریزی های جدید پول سهام عدالت ، کدام بانک ها امروز واریزی داشتند؟

به گزارش خبرنگاران، بعضی از واگذارکنندگان سهام عدالت خبر داده اند که امروز 14 مرداد بعضی از بانک ها، بخشی از پول سهام عدالت را واریز نموده اند. بعضی گفته اند رقم واریزی بین یا دو میلیون تومان بوده و بعضی رقم های کمتری دریافت نموده اند.

9 مهر 1399

معطلی یکماهه برای تایید مدارک تجار و دانشجویان در ترکیه ، وزارت امور خارجه پیگیری کند

اخیرا تایید مدارک تجار و دانشجویان برای کشور ترکیه با تاخیر یکماهه صورت می گیرد و فرایند انجام امور را با مشکل روبرو نموده است.

7 مهر 1399

خبرنگاران موسوی: اظهار همدردی بعضی کشورهای دشمن لبنان از حادثه بیروت، ریاکاری دیپلماتیک است

ارومیه- خبرنگاران- سخنگوی وزارت امور خارجه با ابراز تاسف از حادثه بیروت و همدردی با ملت و دولت لبنان گفت: اظهار همدردی بعضی کشورهای دشمن لبنان از این حادثه، ریاکاری دیپلماتیک و اقدامی مزوّرانه است.

7 مهر 1399

مصر ورود کشتی ترکیه به منطقه اقتصادی خود را محکوم کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه النشره، سخنگوی وزارت امور خارجه مصر ورود کشتی ترکیه به منطقه اقتصادی خود را محکوم کرد.

6 مهر 1399
تعداد: (164)