ساپینتو: تا آخرین روز برای قهرمانی می جنگیم، مشکلاتمان زیاد است اما عاشق برد هستیم

به گزارش مجله صادق ویلا، سرمربی تیم فوتبال استقلال با ابراز رضایت از عملکرد تیمش در مصاف با ذوب آهن تأکید کرد، آبی پوشان تا آخرین روز برای قهرمانی در لیگ برتر خواهند جنگید.

ساپینتو: تا آخرین روز برای قهرمانی می جنگیم، مشکلاتمان زیاد است اما عاشق برد هستیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، ریکاردو ساپینتو پس از پیروزی 2 بر صفر استقلال مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: یک بازی فوق العاده دیگر را ارائه و در همه دقایق بازی حریف را کنترل کردیم و استحقاق زدن گل های بیشتر را داشتیم.

مهم بود که در اولین بازی سال نو برنده شویم

وی با بیان اینکه به تیمم افتخار می کنم.، توضیح داد: مهم بود که در اولین بازی سال نو برنده شویم، چون طرفداران امروز حمایت فوق العاده ای کردند. فکر می کنم چهار سال بود که در اولین بازی سال نو برنده نبودیم و امروز برای پیروزی مان خیلی خوشحالم.

مسائل مان زیاد است، اما خانواده ای قوی و عاشق بُرد هستیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه شاید خیلی ها فکر نمی کردند تیمش با این همه مسائل برنده گردد، یادآور شد: همانطور که در کنفرانس قبل از بازی گفتم با وجود اینکه مسائل زیادی داریم، اما یک خانواده قوی هستیم که عاشق بردن هستیم و تا آخرین روز برای قهرمانی می جنگیم. به بازیکنانم افتخار می کنم، آن ها و همینطور طرفداران قهرمان هستند.

در خیلی از بازی ها عدالت رعایت نشد

ساپینتو در واکنش به این موضوع که حمایت طرفداران، حضورش کنار تیم در تعطیلات و مأیوس نشدن از قهرمانی با وجود مسائل باعث پیروزی در بازی امروز شد، گفت: از تجربیات قبلی یاد گرفته بودیم که چطور تیم پس از جام جهانی متوقف شد و شرایط گذشته را نداشت. ضمن اینکه در خیلی از بازی ها عدالت رعایت نشد و در کنار آن بازیکنان مصدوم و محروم زیادی داشتیم، به همین علت نمی توانستیم این بار آمادگی فکری و بدنی بازیکنان را از دست بدهیم و کوشش کردیم روی تیم تمرکز بیشتری داشته باشیم. این شرایط آسان نبود، اما فکر برنده شدن بازیکنان همه چیز را برای ما راحت کرد.

این را از مدیران باشگاه بپرسید که چرا در استادیوم نبودند

وی راجع به عدم حضور مدیران استقلال در استادیوم خاطر نشان کرد: این سؤال را باید از خودشان بپرسید. اگر آن ها برای حمایت از تیم نبودند، ناراحتم و کسی را ندیدم. نمی دانم در استادیوم حضور داشتند یا نه. درباره حذف استقلال از آسیا قبلاً حرف زدم و گفتم اگر این اتفاق بیفتد ناامیدی بزرگی خواهد بود و باشگاه ما استحقاق این اتفاق را ندارد.

بازیکنان زیادی داریم که می توانند در تیم ملی بازی نمایند

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم مبنی بر نقش مهدی قایدی در پیروزی های تیمش توضیح داد: مهدی در شرایط فوق العاده ای واقع شده است. او سخت کار کرد و باور داشت به تیم ملی می رسد. نه تنها قایدی، بلکه سایر بازیکنان ما نیز با تمرکز کار کردند و برترین عملکرد را داشتند. خیلی از بازیکنان در شرایطی فوق العاده قرار دارند و می توانند در تیم ملی حضور داشته باشند، مثل آرش رضاوند، سعید مهری و عارف غلامی. بازیکنانی مثل ابوالفضل جلالی نیز قبلاً در تیم ملی بودند. بازیکنان زیادی داریم که می توانند دوباره به تیم ملی بازگردند و امیدوارم دوباره این فرصت برای آن ها مهیا گردد.

روی پرتاب های بلند ذوب آهن کار نموده بودیم

ساپینتو در خصوص تاکتیک ذوب آهن اصفهان در بازی امروز که به پرتاب اوت های بلند خلاصه می شد، گفت: روی این تاکتیک کار نموده بودیم و می دانستیم آن ها دو گل از این تاکتیک زده بودند. البته روی موقعیت اول شان تمرکز نداشتیم و خطرناک کار کردند.

وی در واکنش به سؤالی مبنی بر اینکه حذف استقلال از آسیا چه تأثیری در روند کاری او در این تیم خواهد داشت، گفت: باید ببینیم چه می گردد!

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 فروردین 1402 بروزرسانی: 12 فروردین 1402 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 1534

به "ساپینتو: تا آخرین روز برای قهرمانی می جنگیم، مشکلاتمان زیاد است اما عاشق برد هستیم" امتیاز دهید

1 کاربر به "ساپینتو: تا آخرین روز برای قهرمانی می جنگیم، مشکلاتمان زیاد است اما عاشق برد هستیم" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساپینتو: تا آخرین روز برای قهرمانی می جنگیم، مشکلاتمان زیاد است اما عاشق برد هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید