استقلال 8 پرونده AFC دارد که شوخی بردار نیست

به گزارش مجله صادق ویلا، مدیرعامل سابق باشگاه که بعد از حضور در پست مدیرعاملی خیلی زود استعفا کرد اینروز ها بار دیگر در رسانه های مختلف درباره استقلال صحبت می کند.

استقلال 8 پرونده AFC دارد که شوخی بردار نیست

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، علی فتح الله زاده اینروزها مصاحبه های زیادی درباره استقلال انجام می دهد و موضوع اصلی این صحبت ها مساله خصوصی سازی باشگاه استقلال است. او که امروزمیهمان برنامه ورزش بدون ویرایش رادیو بود در ارتباط با تخلفات رخ داده در باشگاه استقلال گفت: در سازمان ثبت شرکت ها نام من به عنوان مدیرعامل باشگاه ثبت شده و از 6 سال پیش که از باشگاه خارج شده ام این سمت تغییر نکرده است یعنی تمام اسنادی که مدیران عامل پس از من امضا کرده اند تخلف و غیرقانونی است.

او ادامه داد: طلب بنده از باشگاه دو میلیارد است که در اسناد باشگاه ثبت نشده است. تا زمانی که باشگاه مردمی باشد، من و امثال من به دنبال پیگیری و وصول مطالبات خود نیستیم اما به محض اینکه باشگاه به بخش خصوصی واگذار شود و مالک آن شخص باشد ، برای دریافت طلب خود مراجعه خواهم کرد.

فتح الله زاده در بخش دیگری از صحبت هایش از مرجع مشخص برای بررسی بدهی های باشگاه استقلال انتقاد کرد و گفت : کل بدهی های باشگاه از زمان تاسیس تاج تا مدیریت من در سه سال آخر مبلغ 13 میلیارد و 700 میلیون تومان بوده است اما مسئولان مبلغ بدهی را تا 60 میلیارد تومان اعلام کردند.

او با بیان اینکه شرایط مالی استقلال با آنچه که برای من توصیف شده بود بسیار تفاوت داشت ، اضافه نمود : در مدت 12روز مدیرعاملی باشگاه شرایط باشگاه از نظر بدهی ها بسیار نامطوب بود به طوری که به یکی از اسپانسرها مبلغ 26 میلیارد تومان بدهکار بود.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در خصوص طلب استراماچونی گفت : یکی از اسپانسرها مبلغ 2میلیارد تومان به باشگاه تزریق کرد که مبلغ یک و نیم میلیارد آن بلافاصله توسط بانک مرکزی ضبط شد و دلیل آن طلب سرمربی پیشین استقلال بود که توسط این نهاد پرداخت شده بود.

فتح الله زاده در خصوص خطر کسر امتیاز استقلال ابراز نگرانی کرد و گفت : دلیل حمایت من از مدیر تازه کار استقلال در برابر هجمه نقدها ، ایجاد یک جو مطلوب برای کار اوست چرا که مدیر جدید با مسائل عدیده ای روبرو است.

او در این باره اضافه نمود : استقلال 8 پرونده AFC دارد که شوخی بردار نیست و اگر مدیر قادر به پاسخگویی نباشد از پنجره جابجایی محروم می شود و به دلیل بدهی 12 میلیاردی در معرض خطر کسر امتیاز قرار بگیرد.

به عقیده فتح الله زاده ظرفیت درآمدزایی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس سالانه 100 تا 200 میلیارد تومان است که به نیازهای آنها متناسب است ، از این رو باید افرادی به مدیریت گمارده شوند که حامی هم باشند نه مقابل یکدیگر.مدیرعامل سابق باشگاه استقلال با بیان اینکه ارزش برند باشگاه استقلال و پرسپولیس از 500 تا هزار میلیارد تومان است ، بیان کرد : مجلس شورای اسلامی باید وزارت ورزش را موظف کند این پول را برای زیرساخت ورزشی تمام کشور صرف کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 تیر 1399 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 292

به "استقلال 8 پرونده AFC دارد که شوخی بردار نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال 8 پرونده AFC دارد که شوخی بردار نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید