شروع آنالیز درخواست وام دانشجویان

به گزارش مجله صادق ویلا، رئیس سازمان امور دانشجویان از شروع آنالیز درخواست دریافت وام دانشجویی متقاضیان و پرداخت وام دانشجویی نیمامسال تحصیلی در خرداد ماه اطلاع داد و گفت: متقاضیانی که تا قبل از امسال درخواست وام خود را ثبت نموده بودند، وام آنها پرداخت شده است.

شروع آنالیز درخواست وام دانشجویان

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، دکتر مجتبی صدیقی ضمن بیان این مطلب در مورد آخرین شرایط پرداخت وام های دانشجویی، تاکید نمود: در حال حاضر آنالیز درخواست دریافت وام های دانشجویی شروع شده است. با توجه به شیوع کرونا درخواست و ثبت نام برای دریافت وام دانشجویی نیازی به مراجعه حضوری ندارد و وام های دانشجویان به صورت اینترنتی قابل ثبت نام است.

وی در ادامه توضیح داد: ما سعی کردیم زمان های درخواست وام های دانشجویان را در نیمسال جاری افزایش بدهیم تا متقاضیان وام های ویژه دکتری و سایر وام های دانشجویی با آرامش بیشتری کار خود را دنبال نمایند و درخواست ها عمدتا مجازی و آنلاین بود و نیازی به مراجعه حضوری دانشجویان به دانشگاه ها نبود.

رئیس سازمان امور دانشجویان تاکید نمود: دانشجویانی که تا قبل از سال 99 درخواست های خود را برای دریافت وام دانشجویی انجام داده بودند، پرداخت وامشان اجرا شده است.

معاون وزیر علوم گفت: دانشجویانی که در سال 99 درخواست خود برای دریافت وام دانشجویی را ثبت نموده باشند، آنالیز این درخواست ها بعد از اردیبهشت ماه شروع شده و پرداخت های دانشجویان انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 338

به "شروع آنالیز درخواست وام دانشجویان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع آنالیز درخواست وام دانشجویان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید