30 واحد تولیدی در تملک بانک های قزوین امسال واگذار می شوند

به گزارش مجله صادق ویلا، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: طبق برنامه ریزی اجرا شده، امسال 30 واحد تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی استان که به دلیل بدهی در تملک بانک های استان هستند، به سرمایه گذاران دارای اهلیت واگذار می شوند.

30 واحد تولیدی در تملک بانک های قزوین امسال واگذار می شوند

به گزارش خبرنگاران قزوین، حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین در جریان بازدید از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی لیا افزود: در حال حاضر 60 واحد تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین به بدلیل بدهی در تملک و جانشینی بانک ها قرار دارند.

وی گفت: برخی از این واحدها تعطیل و برخی دیگر نیز فعال هستند اما با حداقل ظرفیت کار می کنند.

این مسوول با بیان اینکه بانک ها از تخصص و توان لازم برای مدیریت واحدهای تولیدی برخوردار نیستند، افزود: واحدهای تولیدی که در تملک بانک ها هستند از توان کمی برای فعالیت برخوردار بوده و به دلیل موانع و مسائل مختلف و همچنین محدودیت های قانونی نمی توانند آن طور که باید و شایسته است در خدمت تولید و اشتغال باشند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: امسال با حمایت های استاندار و معاونان وی، دستگاه های مسوول و همچنین دادگستری استان تلاش می شود حداقل نیمی از واحدهای تولیدی در تملک بانک ها در قالب اجاره به شرط تملیک به سرمایه گذاران واجد شرایط و دارای اهلیت سپرده شود.

وی با بیان اینکه مسایل و مسائل بخش تولید به طور جدی و مستمر در استان قزوین مورد رصد و پایش قرار می گیرد، افزود: به همین دلیل چهارشنبه های هر هفته استاندار و مدیران دستگاه های اقتصادی از واحدهای تولیدی مختلف بازدید می کنند و مسایل و مسائل واحدها را از نزدیک مشاهده و دریافت کرده و آنها را در نشست های آینده کارگروه های مربوط از جمله ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مطرح می کنند و برای حل آنها مصوبات لازم الاجرا صادر می شود.

خانپور افزود: در کنار دستگاه های اجرایی، دادگستری کل استان نیز با جدیت برای تحقق شعار سال ورود پیدا کرده است که از جمله آنها می توان به رفع محدودیت ها و موانع موجود پیش روی واگذاری واحدهای تولیدی در تملک بانک ها اشاره کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 خرداد 1400 بروزرسانی: 10 خرداد 1400 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 946

به "30 واحد تولیدی در تملک بانک های قزوین امسال واگذار می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "30 واحد تولیدی در تملک بانک های قزوین امسال واگذار می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید