27 سردخانه در لرستان احداث می گردد

به گزارش مجله صادق ویلا، خبرنگاران/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: 27 مجوز ایجاد سردخانه در قطب های فراوری استان به ظرفیت 110 هزار تن صادر شده است.

27 سردخانه در لرستان احداث می گردد

اسفندیار حسنی مقدم در جلسه ای با جهانی میر، مدیرعامل بانک کشاورزی لرستان که امروز 9 دی ماه به منظور آنالیز شرایط دریافت تسهیلات احداث سردخانه و صنایع تبدیلی و غذایی برگزار گردید، اظهار کرد: ذخیره سازی محصولات استراتژیک مورد تأکید مسئولان کشوری و استانی بوده و در این راستا احداث سردخانه یک ضرورت است.

وی توضیح داد: ر بعضی از شهرستان ها در زمینه توسعه سردخانه های زیر صفر و بالای صفر مناسب مشکلاتی وجود دارد لذا لازم است با مشارکت مردم و حمایت های سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان و بانک کشاورزی کمبود فضای سردخانه ای نگهداری محصولات پروتئینی و میوه جات حل گردد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان در خصوص سرمایه گذارانی که از تسهیلات بانکی بهره مند شده و اکنون در بازپرداخت اقساط با بانک های عامل همکاری نمی نمایند، گفت: متأسفانه بعضی از سرمایه گذاران از تسهیلات بانکی جهت فراوری بهره مند شده و اکنون در حال فراوری و عرضه محصولات خود هستند، اما اقساط بانکی را پرداخت نمی نمایند که این برای سیستم بانکی استان چالش ایجاد نموده است لذا برای اعتمادسازی و تعامل بیشتر با بانک کشاورزی استان؛ سرمایه گذاران نسبت به پرداخت اقساط تسهیلات اقدام نمایند.

حسنی مقدم از حسن نظر و نوع همکاری بانک کشاورزی با سازمان جهاد کشاورزان و ارائه خدمات به کشاورزان و سرمایه گذاران ابزار رضایتمندی کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 بهمن 1399 بروزرسانی: 17 بهمن 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 731

به "27 سردخانه در لرستان احداث می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "27 سردخانه در لرستان احداث می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید