چک برگشتی در تعطیلات کرونایی ممنوع

به گزارش مجله صادق ویلا، معاون هماهنگی امور مالی استانداری تهران گفت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا هیچ بانکی در دو هفته تعطیلات کرونایی حق ندارد چکی را برگشت بزند.

چک برگشتی در تعطیلات کرونایی ممنوع

به گزارش خبرنگاران، حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور مالی استانداری تهران با بیان اینکه بانک ها حق برگشت زدن چک ها را در تعطیلات کرونایی ندارند، گفت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا هیچ بانکی در این دو هفته (تعطیلات کرونایی) حق ندارد چکی را برگشت بزند و تا ابلاغ دستورات جدید ستاد ملی مقابله با کرونا برگشت زدن چک توسط بانک ها غیرقانونی است.

وی با اشاره به افزایش قیمت تخم مرغ در روز های گذشته گفت: طبق دستور دولت تخم مرغ داران در ماه اجازه صادرات 5 هزار تن تخم مرغ را پیدا کردند، این کار هم به دلیل نارضایتی اتحادیه مرغ داران و تخم مرغ داران از پایین بودن قیمت ها در ماه گذشته انجام شد.

وی ادامه داد: این اتحادیه از ستاد هماهنگی مالی دولت این مجوز را گرفته، اما مسئله ای که در حال حاضر وجود دارد، عوارض پایین 3 هزار و 500 تومانی است که از صادر کنندگان تخم مرغ دریافت می گردد.

عسگری اعلام کرد: دولت درصدد افزایش این عوارض است تا این میل به صادرات کاهش یابد و همچنین از افزایش بیشتر قیمت تخم مرغ جلوگیری گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 666

به "چک برگشتی در تعطیلات کرونایی ممنوع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چک برگشتی در تعطیلات کرونایی ممنوع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید