همکاری های دو جانبه دارویی در راستای برنامه همکاری های جامع 25 ساله ایران و چین 1400

به گزارش مجله صادق ویلا، خبرگزاری خبرنگاران- طبق یکی از بندهای بعضی مطالب کلی منتشر شده برنامه همکاری های جامع 25 ساله ایران و چین، زمینه های مشترک همکاری توسعه، سرمایه گذاری و انتقال دانش فنی در حوزه داروسازی مطرح شده است.

همکاری های دو جانبه دارویی در راستای برنامه همکاری های جامع 25 ساله ایران و چین 1400

با ما همراه باشید و با تورهای چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از فارمانیوز، طبق یکی از بندهای بعضی مطالب کلی منتشر شده برنامه همکاری های جامع 25 ساله ایران و چین، زمینه های مشترک همکاری توسعه، سرمایه گذاری و انتقال دانش فنی در حوزه داروسازی مطرح شده است.

سندیکای فراوریکنندگان مواد دارویی، شیمیایی و بسته بندی دارویی، در راستای این بند از سند همکاری و با توجه به توانایی کشور چین در توانایی فنی و تکنولوژیکی فراوری اینترمدیت و مواد اولیه دارویی در سطح دنیا، در نظر دارد رویدادهای تخصصی مشترک را به صورت مدون برگزار نماید.

سندیکای مواد اولیه دارویی بعلاوه با توجه به پیش رو بودن سومین دوره نمایشگاه بین المللی فارمکس، به اسم تخصصی ترین نمایشگاه صنعت داروسازی کشور، در نظر دارد با دعوت از هیأت های ایرانی و چینی در این نمایشگاه، یک رویداد مشترک در راستای انتقال تکنولوژی و توسعه فناوری های دارویی برگزار نماید.

سومین دوره نمایشگاه بین المللی فارمکس خاورمیانه 2021 در تاریخ 27 الی 29 مهرماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 شهریور 1400 بروزرسانی: 2 شهریور 1400 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 1076

به "همکاری های دو جانبه دارویی در راستای برنامه همکاری های جامع 25 ساله ایران و چین 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری های دو جانبه دارویی در راستای برنامه همکاری های جامع 25 ساله ایران و چین 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید