نمایشگاه نفت ویترین دستاوردهای داخلی صنعت نفت است

به گزارش مجله صادق ویلا، رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایشگاه نفت، چهره واقعی صنعت نفت کشور را به نمایش می گذارد، گفت: نمایشگاه نفت ویترین دستاوردهای داخلی صنعت نفت است.

نمایشگاه نفت ویترین دستاوردهای داخلی صنعت نفت است

فریدون عباسی، امروز (آدینه، سوم بهمن ماه) در حاشیه بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به خبرنگار شانا گفت: این گونه نمایشگاه ها از این جهت قابل توجه است که چهره واقعی صنعت نفت کشور را به نمایش می گذارد، زیرا در فضای مجازی نمی توان چنین توانمندی را به نمایش گذاشت.

وی اضافه نمود: نمایش دستاوردهای کشور در بخش نفت و گاز به صورت فیزیکی بسیار مهم است، زیرا شرکت های مختلف از نزدیک با یکدیگر گفتگو دارند، یا مذاکراتی میان آنها انجام می گردد که در فضای مجازی امکان آن وجود ندارد.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه موضوع حمایت از ساخت داخل باید بیشتر مورد توجه مسئولان قرار گیرد، توضیح داد: بازار برای محصولات داخلی باید مهیا گردد، همچنین در بخش صادرات، به ویژه در اقلام چندمنظوره نیز باید هدف گذاری کنیم.

عباسی توضیح داد: توجه به ساخت داخل و هدف گذاری برای صادرات، کشور را از واردات کالاها در صنعت نفت بی احتیاج خواهد نمود و این موضوع بدون شک اشتغال زایی نیز به همراه دارد.

بیست وپنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی امروز (آدینه، سوم بهمن ماه) با شعار نفت ملی، کالا و خدمات ایرانی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران شروع به کار کرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 774

به "نمایشگاه نفت ویترین دستاوردهای داخلی صنعت نفت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه نفت ویترین دستاوردهای داخلی صنعت نفت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید