محدودیت های کرونایی استان تهران تمدید شد ، بعضی اصناف یک هفته دیگر تعطیل شدند

به گزارش مجله صادق ویلا، رئیس اتاق اصناف تهران گفت: بر اساس ابلاغ استاندار تهران و مصوبه ستاد مقابله با کرونا با توجه کاهش نیافتن تعداد بیماران بستری شده در بیمارستان ها محدودیت های کرونایی یک هفته دیگر در استان تهران تمدید شد.

محدودیت های کرونایی استان تهران تمدید شد ، بعضی اصناف یک هفته دیگر تعطیل شدند

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از اتاق اصناف تهران قاسم نوده فراهانی با اشاره به ابلاغ استاندار تهران در مورد تصمیم گیری ستاد مقابله با ویروس کرونا مبنی بر تمدید محدودیت های جدید گفت: بر اساس ابلاغ استاندار تهران و مصوبه ستاد مقابله با کرونا با توجه به افزایش مراجعه کنندگان مبتلا به ویروس کرونا به مراکز خدمات درمانی و کاهش نیافتن تعداد بیماران بستری شده در بیمارستان ها محدودیت های کرونایی یک هفته دیگر در استان تهران تمدید شد.

رئیس اتاق اصناف تهران اضافه کرد: بنا به اعلام استاندار تهران فعالیت بعضی صنوف از جمله قهوه خانه ها و چایخانه ها، آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی، کافه ها و تالار های پذیرایی ممنوع است.

فراهانی بیان داشت: تعطیلی استخر های سرپوشیده، برگزار نشدن نماز آدینه در تهران و برگزاری تجمعات عمومی دیگر محدودیت های از این دست است که یک هفته دیگر از چهارم تا یازدهم مردادماه تمدید شده است.

رئیس اتاق اصناف تهران با تاکید بر رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی در واحد های صنفی گفت: همه مردم و بویژه اصناف باید بدانند در این برهه، رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و از همه مهم تر استفاده از ماسک به صورت کامل و همگانی می تواند بزرگترین گام برای خروج از این بحران باشد.

وی اضافه کرد: طبق مصوبات قبلی، واحد های صنفی همچنان نباید اجازه حضور افراد بودن ماسک و تجمع در پاساژ ها را بدهند و اگر نسبت به این موضوع بی توجه باشند در وهله نخست به واحد های صنفی تذکر و در صورت تکرار با آن ها برخورد قانونی می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 442

به "محدودیت های کرونایی استان تهران تمدید شد ، بعضی اصناف یک هفته دیگر تعطیل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های کرونایی استان تهران تمدید شد ، بعضی اصناف یک هفته دیگر تعطیل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید