فردا آخرین مهلت ثبت نام وام دستیاری، دانشجویان متاهل در اولویت دریافت وام

به گزارش مجله صادق ویلا، متقاضیان دریافت وام دستیاری سال 99 دانشگاه های علوم پزشکی تا فردا 15 آبان فرصت دارند درخواست خود برای دریافت این وام را ثبت نمایند.

فردا آخرین مهلت ثبت نام وام دستیاری، دانشجویان متاهل در اولویت دریافت وام

به گزارش خبرنگاران؛ صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت در سال تحصیلی 1400-1399 به 10 هزار نفر از دانشجویان دستیاری و دکترای تخصصی PH.d وام قرض الحسنه به مبلغ 150 میلیون ریال اعطاء می نماید که در این راستا با بانک قرض الحسنه مهر ایران هماهنگی های لازم انجام شده و بر همین اساس توافق نامه ای نیز امضا شده است.

به دنبال امضای توافق نامه فوق به دانشجویانی که از سوی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به بانک قرض الحسنه مهر ایران معرفی شوند، مبلغ 150 میلیون ریال وام قرض الحسنه با سود 4 درصد، به صورت یک جا داده خواهد شد که بازپرداخت آن بعد از تنفس هشت ماهه، در اقساطی 34 تا 36 ماهه خواهد بود.

عملیات اجرایی و شیوه نامه وام دستیاری به دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ابلاغ شد که در این شیوه نامه، شرایط گیرندگان این وام از جمله اولویت بندی دریافت معین شده است.

بر اساس شیوه نامه اعطای وام دستیاری که به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ شد اولویت ثبت نام برای دریافت وام دستیاری در مرحله اول با دانشجویان متاهل ورودی های سال 96 و قبل از آن بوده است که پس از عبور از این مرحله، وام دستیاری به دانشجویان ورودی 97 به بعد نیز تعلق خواهد گرفت.

ثبت نام برای دریافت وام دستیاری فردا 15 آبان انتها می پذیرد و دانشگاه ها تا 20 آبان ماه جاری فرصت دارند که اسامی متقاضیان خود را به صندوق رفاه دانشجویان اعلام نمایند. ثبت نام اولیه و افتتاح حساب برای دریافت این وام به صورت الکترونیکی است و نیازی نیست دانشجویان به بانک مراجعه نمایند.

دانشجویان متقاضی، مراحل افتتاح حساب و ثبت نام را می توانند به وسیله موبایل بانک و اینترنت بانک انجام دهند. حضور آنها تنها برای ارایه و تکمیل مدارک و مباحث مربوط به ضامن است که دانشجو باید یکبار به بانک مراجعه کند.

وام دو هفته پس از تکمیل مدارک و باز شدن پرونده و افتتاح حساب در بانک قابل وصول است. پرداخت این نوع وام در سال های آینده نیز ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 601

به "فردا آخرین مهلت ثبت نام وام دستیاری، دانشجویان متاهل در اولویت دریافت وام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا آخرین مهلت ثبت نام وام دستیاری، دانشجویان متاهل در اولویت دریافت وام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید