شرایط واگذاری خوابگاه های نیمسال دوم تحصیلی دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد

به گزارش مجله صادق ویلا، دانشگاه شهید بهشتی شرایط واگذاری خوابگاه های دانشجویی نیمسال دوم تحصیلی را بیان نمود.

شرایط واگذاری خوابگاه های نیمسال دوم تحصیلی دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، دانشگاه شهید بهشتی در اطلاعیه ای شرایط واگذاری خوابگاه های دانشجویی نیمسال دوم تحصیلی را گفت.

در این اطلاعیه آمده است، دانشجویان تحصیلات تکمیلی روزانه غیر بومی که در نیمسال دوم سال تحصیلی 1401 - 1400 متقاضی استفاده از خوابگاه هستند، از 4 تا 8 بهمن 1400 می توانند نسبت به ارائه درخواست خود از طریق سیستم جامع گلستان اقدام نمایند.

پس از ارائه درخواست، دانشجویانی که در نیمسال اول ساکن خوابگاه بوده اند از 12 تا 20 بهمن 1400 برای تمدید سکونت به مسئول خوابگاه مربوطه مراجعه نمایند. ضمناً زمان اسکان دانشجویانی که در نیمسال اول ساکن نبوده اند متعاقبا اعلام خواهد شد.

شرایط تخصیص و تمدید خوابگاه

الف: دانشجویان مقطع دکتری روزانه غیر بومی ورودی های 96 به بعد و دانشجویان مقطع دکتری ماقبل 96 که دارای سنوات مجاز هستند.

ب: دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد روزانه غیر بومی ورودی 99 دارای پروپزال مصوب و دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 98 دارای سنوات مجاز و پروپزال مصوب

ج: در خصوص واگذاری خوابگاه به سایر دانشجویان بر اساس تصمیم هئیت رئیسه محترم دانشگاه و معاونت محترم آموزشی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

آخرین مدت واگذاری خوابگاه به آندسته از دانشجویان تحصیلات تکمیلی که حداکثر تا 24/12/1400 از خاتمه نامه خود دفاع می نمایند، تا زمان دفاع از خاتمه نامه/رساله معین شده لذا ایندسته از متقاضیان می بایست ضمن ارائه درخواست از روش فوق نسبت به اعلام زمان دفاع جهت محاسبه اجاره بهاء طبق مدت زمان حضور، از طریق ایمیل [email protected] و حداکثر تا 8 بهمن 1400 اقدام نمایند.

لازم به ذکر است، دانشجویان ساکن خوابگاه ها که قصد ادامه سکونت در خوابگاه طی نیمسال دوم سال تحصیلی 1401- 1400 را ندارند و یا حائز شرایط تمدید سکونت مطابق شرایط فوق نیستند، باید حداکثر تا تاریخ 11 بهمن 1400 نسبت به تخلیه، تحویل اتاق، ملزومات، کارت خوابگاه و انجام تسویه حساب با مسئول خوابگاه مربوطه اقدام نمایند، در صورت عدم تحویل اتاق و تسویه حساب تا تاریخ فوق و یا عدم مراجعه برای تمدید، اجاره بهاء نیمسال دوم با احتساب جریمه، جزو بدهی دانشجو محسوب و ادامه اسکان نیز میسر نبوده و از تردد و سکونت ایندسته از دانشجویان جلوگیری بعمل خواهد آمد. با توجه به شرایط پیش رو و ضرورت واگذاری خوابگاه به دانشجویان واجد شرایط تازه و نیاز این امور به فضا های اختصاص یافته شده به فاقدین شرایط در ترم اول، شایسته است دانشجویان عزیز همکاری لازم را در این خصوص بعمل آورند.

در صورت عدم ثبت نام آموزشی، دفاع از خاتمه نامه/ رساله، فراغت از تحصیل و ... امکان ادامه سکونت میسر نبوده و دانشجو ملزم به تخلیه خوابگاه است.

جهت حفظ سلامتی دانشجویان، حسب مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، ارائه گواهی تزریق دو دز واکسن جهت سکونت در خوابگاه ها الزامی است.

مطابق با دستورالعمل های صندوق رفاه واگذاری خوابگاه در هر ترم منوط به تسویه بدهی گذشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 اسفند 1400 بروزرسانی: 9 اسفند 1400 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 1281

به "شرایط واگذاری خوابگاه های نیمسال دوم تحصیلی دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط واگذاری خوابگاه های نیمسال دوم تحصیلی دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید