حمله حسن روشن به مدیریت باشگاه استقلال

به گزارش مجله صادق ویلا، حسن روشن درباره شکست 2 بر صفر استقلال مقابل الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: 15-10 سال است که می گویم تیم های ما برنامه ریزی ندارند. با قرارداد یکساله هیچ وقت تیم های ایرانی نتیجه نمی گیرند. استقلال باز هم نسبت به گذشته تغییرات زیادی داشت و بازیکنان نو نتوانستند جای قبلی ها را پر نمایند. اگر چه بازیکنان در اردو به سر می بردند، اما از نظر بدنی کم آوردند. گل اول را عمقی خوردیم، گل دوم هم به سمت یک بازیکن هجوم بردند و فضا برای بازیکن دیگر الهلال باز شد.

حمله حسن روشن به مدیریت باشگاه استقلال

وی اضافه نمود: الهلال خیلی تیم قوی نبود، اما بازیکنان خارجی شان سرتر و با یکدیگر هماهنگ بودند. استقلال هم طبق معمول آنقدر تغییرات داشته که شاهد یک تیم نو بودیم. استقلال در مرحله گروهی با یک تیم بازی کرد، در این مرحله با تیم دیگر. اگر بازیکنان قبلی حفظ می شد، شاید شب گذشته نتیجه دیگری رقم می خورد.

پیشکسوت استقلال با اشاره به صحبت های ناصر فریادشیران، معاون اجرایی باشگاه استقلال در برنامه شب گذشته فوتبال برتر گفت: آقایان گفتند قرارداد یک بازیکن به علت بی انضباطی تمدید نشده است، مسئله بی انضباطی عدم مدیریت خود باشگاه بود. اگر پول بازیکنان به موقع داده می شد و مدیریت درست بود، هیچ وقت این شرایط پیش نمی آمد. بحث خنده دار این است که کمیته فنی ندارند و قائم به شخص تصمیم می گیرند. حرف غیرمنطقی هم می زنند و می گویند این بازیکنان را فرهاد مجیدی خواسته تا همه چیز را گردن سرمربی بیندازند و طرفداران از او انتقاد نمایند. اگر کمیته فنی در باشگاه بود، شاید بعضی بازیکنان جذب نمی شدند.

روشن ادامه داد: مدیرعامل استقلال به فریادشیران می گوید صحبت کند، چون منصوب خودش است. نمی گردد با این حرف ها طرفداران را فریب داد. استقلال باید کمیته فنی قوی داشته باشد. از طرفی، کادر فنی نباید فکر کند با گابریله پین همه چیز تمام است. پین هنوز نام بازیکنان را نمی داند.

وی با انتقاد از مطرح شدن بعضی صحبت ها از سوی مدیران استقلال یادآور شد: مدیریت غلط تصمیمات غلط به بار می آورد. در ملاقات فینال جام حذفی به اسم یک پیشکسوت که شاید یک درصد سهم داشته باشم، استقلال را بی پدر و یتیم دیدم. یک نفر به اسم مدیرعامل آن بالا نشسته بود و آن طرف هم مدیر انتصابی اش، فریادشیران حضور داشت. چنین مدیرانی در استقلال نباشند، بهتر است. از وزیر ورزش و جوانان می خواهم عجله نکند و افراد شاخصی را برای باشگاه استقلال انتخاب کند. اینطور نباشد که دوست وزیر در فلان بانک بیاید یا دوست معاون وزیر ورزش در استقلال منصوب گردد.

پیشکسوت استقلال در مورد اینکه چقدر مدیریت باشگاه را در ناکامی استقلال مقصر می داند، گفت: مدیریت استقلال 70 درصد مقصر است.

منبع: فرارو
انتشار: 26 شهریور 1400 بروزرسانی: 26 شهریور 1400 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 1104

به "حمله حسن روشن به مدیریت باشگاه استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله حسن روشن به مدیریت باشگاه استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید