امیرآبادی:حامی مجیدی هستم و نمی توانند بین ما اختلاف بیندازند، زمین خوب باشد الاهلی را می بریم

به گزارش مجله صادق ویلا، استقلال در بازی با الشرطه خوب بازی کرد ولی زمین ناهموار ورزشگاه عراق هم اجازه فوتبال را از تیم گرفته بود و هم اینکه تمرکز بازیکنان به خاطر ترس از مصدومیت گرفته شد. مطمئن هستم اگر شرایط زمین ورزشگاه کویت خوب باشد استقلال می تواند همان فوتبالی را بازی کند که در دیدار با الریان، الکویت و پرسپولیس ارائه کرد.

امیرآبادی:حامی مجیدی هستم و نمی توانند بین ما اختلاف بیندازند، زمین خوب باشد الاهلی را می بریم

کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال گفت: اگر کسی فکر می کند با 4 خط مطلب نوشتن در فضای مجازی می تواند باعث ایجاد اختلاف در استقلال شود سخت در اشتباه است.

مهدی امیرآبادی در گفت و گو با فارس، در مورد اظهاراتی که پیرامون یکی از شهرآوردهای چند سال پیش انجام داده بود گفت: همه اخلاق من را می دانند، هرگز اهل چاپلوسی نبودم و نیستم. من در مصاحبه ام صحبت هایی در مورد یکی از دربی ها انجام دادم ولی از آنجا که کری بین هواداران دو تیم در صفحات مجازی زیاد است هواداران تیم رقیب صحبت های من را به نفع تیم محبوبشان تحریف و سعی کردند به این شکل برای هواداران استقلال کری بخوانند.

وی افزود: این مسائل فقط در فضای مجازی شکل می گیرد وگرنه آیا کسی می تواند منکر شود که ما در خلق آن عدد 4 و بردهای پی در پی مقابل پرسپولیس نقشی نداشتیم؟ سال ها در استقلال بازی کرده ام و افتخار داشتم بازوبند کاپیتانی این تیم را ببندم، استقلالی بوده و هستم و خواهم ماند. یک عده هم تصور کردند با مجیدی مشکل دارم. اتفاقا در روزی که فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی معارفه شد یکی از 5 نفری بودم که توسط باشگاه به این مراسم دعوت شدم.

امیر آبادی تاکید کرد: دوستی من و فرهاد مجیدی همیشه پا برجا است و سعی کرده ام برای هر کسی که در استقلال زحمت کشیده آرزوی پیروزیت کنم. اتفاقا من از حامیان مجیدی هستم و معتقدم او می تواند این تیم را بعد از سالها پیروز کند به شرط آنکه ابزارش را در اختیار داشته باشد. این وسط اگر کسی فکر می کند با 4 خط مطلب نوشتن در فضای مجازی می تواند باعث ایجاد اختلاف در استقلال شود سخت در اشتباه است. از همینجا هم برای مجیدی در بازی با الاهلی آرزوی پیروزیت می کنم.

کاپیتان سابق استقلال در مورد دیدار این تیم با نماینده عربستان گفت: در این هفته ها تیم به دلیل خستگی بازیکنان شرایط سختی داشته و حتی این مسائل باعث شده چند بازیکن مصدوم شوند اما استقلال همیشه استقلال است. البته شنیده ام تیم حریف هم درگیر برکناری و انتخاب مربی جدیدش است و همین موضوع می تواند برای استقلال برگ برنده باشد. با این شرایط امیدوارم استقلال در بازی با الاهلی همان فوتبالی را ارائه کند که مقابل الریان انجام داد. در آن بازی حریف هیچ کاری انجام نداد و مجیدی و همکارانش طوری حریف را آنالیز کرده بودند که با آن همه ستاره حتی یک موقعیت گل به تیم قطری ندادند.

وی خاطر نشان کرد: استقلال در بازی با الشرطه خوب بازی کرد ولی زمین ناهموار ورزشگاه عراق هم اجازه فوتبال را از تیم گرفته بود و هم اینکه تمرکز بازیکنان به خاطر ترس از مصدومیت گرفته شد. مطمئن هستم اگر شرایط زمین ورزشگاه کویت خوب باشد استقلال می تواند همان فوتبالی را بازی کند که در دیدار با الریان، الکویت و پرسپولیس ارائه کرد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 11 فروردین 1399 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 117

به "امیرآبادی:حامی مجیدی هستم و نمی توانند بین ما اختلاف بیندازند، زمین خوب باشد الاهلی را می بریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیرآبادی:حامی مجیدی هستم و نمی توانند بین ما اختلاف بیندازند، زمین خوب باشد الاهلی را می بریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید