آذری جهرمی: چرا باید از هواداران استقلال عذر خواهی کنم؟ ، من نظر ورزشی ام را در کمال احترام گفتم

به گزارش مجله صادق ویلا، وزیر ارتباطات گفت: بابت استوری شب گذشته چرا باید عذر خواهی کنم، مگر توهین کردم یا مگر تاریخ را من رقم زدم؟

آذری جهرمی: چرا باید از هواداران استقلال عذر خواهی کنم؟ ، من نظر ورزشی ام را در کمال احترام گفتم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمد جواد آذری جهرمی در خصوص استوری که شب گذشته منتشر کرد و باعث ناراحتی هواداران و پیکشوستان استقلال شده است گفت: بروید تفکراتتان را عوض کنید. کری خواندن من ربطی به فوتبال ندارد. وزیر که صبح تا شب در لباس وزیر نیست. من وزیر هستم و البته یک شهروند. من هم می توانم در حوزه ورزش هم اظهار نظر کنم. این تفکر پیرمردانه را کنار بگذارید. همه اعم از گزارشگران و کارشناسان... نظر دارند. کجای دنیا چگونه است؟ من نظر ورزشی ام را در کمال احترام گفتم، مردم کری می خوانند، اما نمی دانم چرا ناراحت هستید؟

وی در خصوص اینکه یک توئیت فردی مثل وزیر جو را به هم می ریزد گفت: مگر چه اتفاقی رخ داده است؟ یک تیم قهرمان شده است، ما هم حرف زدیم. فحشش را به من می خواهند بدهند، چرا شما ناراحت هستید؟ من حرفم را مودبانه و محترمانه زدم. اینکه فحش می دهند تقصیر من نیست.

وزیر ارتباطات در خصوص اینکه با این اظهار نظر فضایی دو قطبی ایجاد کرد گفت: اصل اساس ورزش دو قطبی است. فوتبال را برای کری خواندن گذاشته اند. جریانات سیاسی باعث می شوند که دو تیم وحدت داشته باشند. همواره این دو تیم رقیب هم هستند، من هم یک شهروند هستم. حرف من تاثیر گذار است، ولی دیگری هم حرف زده و جواب داده، ایرادش چیست؟ شما در شبکه رادیویی کری نمی خوانید؟ شما در آنتن زنده هر کری علیه من خواندند پخش کنید، ولی من ایراد نمی گیرم. اگر ورزش را به جوان ها بدهند همه چیز خوب می شود و اینگونه نمی شود که استقلال در عرصه مدیریتی هشتش گروی نهش نباشد.

آذری جهرمی که با برنامه آفساید شبکه رادیویی جوان صحبت می کرد در خصوص اینکه استقلالی ها می گویند که شما و وزارت ارتباطات از پرسپولیس حمایت می کنید گفت: سند این حرف کو؟ اگر 50 درصد مردم پرسپولیسی هستند و 50 درصد استقلالی باید کری خوانده شود. چرا شما فکر می کنید من باید حرفی بزنم که همه قبول کنند؟ در دولت آدم های بزرگ تر از وزیر هم استقلالی هستند، چه ایرادی دارد؟ اصلا استقلال و پرسپولیس بیایند منابع درآمدی خود را شفاف کنند آن وقت ببینید که هزینه کرد و منابع در آمدی آن ها کجا بوده است. چه آقای سلطانی فر و چه افراد دیگر ریالی به تیم دیگر بیشتر کمک نکرده اند. اصلا استقلالی ها یک نفر را بیاورند که به من حمله همه جانبه کند. ایرادی دارد؟ خواهشا فوتبال را سیاسی نکنید. فوتبال فضای کری خوانی ایراد ندارد. در خانه من یک پسرم استقلالی است و یک پسرم پرسپولیسی. در خانه با فرزندان خودم هم کری می خوانم. اجازه بدهید فضا باز باشد. از شب گذشته یک عده در حال تخلیه انرژی هستند و به من توهین می کنند، من حرفی زدم؟

وزیر ارتباطات در خصوص اینکه آیا نمی خواهد از هواداران استقلال عذر خواهی کند گفت: چرا باید عذر خواهی کنم؟ مگر توهین کردم؟ مگر تاریخ را من رقم زدم؟ مگر آقای خلیل زاده ننوشت آرزوی شما خاطرات ما است؟ او دیشب هم به من زنگ زد و گفت می خواهم مطلبی را منتشر کنم و من هم گفتم ایرادی ندارد. آن ها هم حق دارند. آقای فنونی زاده هم مطلبی نوشت، ما حتی با این فرد چند جلسه فوتبال بازی کردیم و با هم دوست هستیم. فضای ورزش جوانمردانه است و هر کُری مودبانه ای ایرادی ندارد. من گفتم هر استقلالی علیه من کری خواند شما پخش کنید، من اصلا ناراحت نمی شوم. من هم یک جوان هستم و بی ادبی نکردم، جمله دوم من طوری بود که یک عده گفتند آقای وزیر شما درست گفتید دو ستاره استقلال دست نیافتنی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 804

به "آذری جهرمی: چرا باید از هواداران استقلال عذر خواهی کنم؟ ، من نظر ورزشی ام را در کمال احترام گفتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری جهرمی: چرا باید از هواداران استقلال عذر خواهی کنم؟ ، من نظر ورزشی ام را در کمال احترام گفتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید