پشت پرده لباس خیلی بدن نمای طناز طباطبایی !

به گزارش مجله صادق ویلا، خبرنگاران: بازی سودجویان با نور عکس ، دردسر های بسیاری را برای طناز طباطبایی ایجاد کرد.

پشت پرده لباس خیلی بدن نمای طناز طباطبایی !

طناز طباطبایی از بازیگران معروف کشورمان است. طناز طباطبایی حاشیه های بسیاری ندارد و طناز طباطبایی اکثرا استایل های مناسبی را برای حضور در میان مردم انتخاب می نماید. طناز طباطبایی اخیرا سوژه فضای مجازی شد اما این عکس از طناز طباطبایی کلک مخاطبان بوده است.

به گزارش خبرنگاران، اخیرا عکس جنجالی ای از طناز طباطبایی در فضای مجازی منتشر شد که حاشیه بسیاری را برای این خانم بازیگر ساخت. لباس عجیب و بدن نما او در تردد عمومی خیلی ها را شوک زده کرد اما واقعیت این عکس طور دیگری است .

برخی از مخاطبان با تغییر نور و کنتراست این عکس لباس طناز طباطبایی را منشوری کردند وشائبه های بسیاری را برای او ایجاد کردند. در ادامه عکس واقعی و عکس دستکاری شده این خانم بازیگر را مشاهده می کنید.

طناز طباطبایی بازیگر بی حاشیه

طناز طباطبایی واقعا بازیگر بی حاشیه ای است. خیلی از بازیگران یک صدم معروفیت او را نداشتند با ایجاد حاشیه و جنجال سعی بر دیده شدن و جمع آوری فالوور کردند ولی طناز طباطبایی وارد این راستا نشده است و خیلی آرام زندگی هنری اش را سپری می نماید و لذت می برد. جالب است بدانید که طناز طباطبایی بسیار اهل مطالعه است (کتاب های فلسفی که خیلی سخت هستند و خواندنشان کار هر کسی نیست) و بازیگر با سوادی است.

در انتظار ازدواج طناز طباطبایی

خیلی از دوستان طناز طباطبایی ازدواج نموده اند و برخی از همکارانش حتی چند بار ازدواج نموده اند ولی او هنوز مجرد است. شاید یکی از جنجالی ترین اخباری که در دنیای سینمای ایران منتظر آن باشیم ازدواج طناز طباطبایی ست که اگر با یک بازیگر باشد قطعا پر حاشیه خواهد بود. طناز طباطبایی هنوز ازدواج ننموده و مجرد است. خانم طناز طباطبایی در 20 اردیبهشت 1362 در محله نیاوران تهران به دنیا آمد. طناز طباطبایی بسیار اهل خانه و خانواده اسـت، مادرش را بسیار دوست دارد و بـه او شدیدا وابسته اسـت، تنها خواهر کوچک تر او لیلا نام دارد و بـه خواهرش خیلی علاقه مند اسـت، خواهر طناز طباطبایی در سینما هیچ فعالیتی ندارد، بلکه شغل اصلی او مترجمی زبان اسـت.

منبع: رکنا
انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 1225

به "پشت پرده لباس خیلی بدن نمای طناز طباطبایی !" امتیاز دهید

1 کاربر به "پشت پرده لباس خیلی بدن نمای طناز طباطبایی !" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده لباس خیلی بدن نمای طناز طباطبایی !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید