سرقت با انگیزه تامین هزینه های خوشگذرانی

به گزارش مجله صادق ویلا، سرکلانتر هفتم تهران بزرگ گفت: دو موتورسواری که با 21 فقره سرقت هزینه های خوشگذرانی خود را تامین می کردند دستگیر شدند.

سرقت با انگیزه تامین هزینه های خوشگذرانی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، سرهنگ دوستعلی جلیلیان سرکلانتر هفتم تهران بزرگ در این باره گفت: با وقوع چند فقره سرقت تلفن همراه در چند روز اخیر در محدوده کلانتری 117 جوادیه معین شد سارقان دو موتورسوار جوان بودند که با تاریک شدن هوا اقدام به سرقت می کردند.

وی بیان نمود: برای شناسایی سارقان، تعداد گشت زنی های هدفمند در محدوده کلانتری جوادیه افزایش یافت تا این که ساعت 01:45 بامداد امروز (28 دی) ماموران گشت انتظامی کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده میدان شوش به دو موتورسوار جوان برخورد کردند که پلاک انتظامی موتورسیکلت آنها ناخوانا و مخدوش بود.

به گفته سرکلانتر هفتم، عملیات تعقیب و گریز متهمان آغاز شد و مأموران پس از مدتی تعقیب و گریز پیروز شدند هر دو موتورسوار را دستگیر کنند. در بررسی های بیشتر از متهمان 5 دستگاه گوشی سرقتی، یک گردنبند طلا و تعدادی کارت عابر بانک مربوط به سایر اشخاص کشف شد.

وی افزود: متهمان پس از انتقال به کلانتری جوادیه به 21 فقره سرقت تلفن همراه با همکاری یکدیگر اعتراف و انگیزه خود را از سرقت ها تامین هزینه خوشگذرانی اعلام کردند.

جلیلیان ادامه داد: شناسایی مال باختگان و کشف سایر جرایم آنها در دستور کار قرار گرفته است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 56

به "سرقت با انگیزه تامین هزینه های خوشگذرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت با انگیزه تامین هزینه های خوشگذرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید