روسیه، آتش سوزی در خانه سالمندان 11 قربانی گرفت

به گزارش مجله صادق ویلا، آتش سوزی در خانه سالمندان در جمهوری باشقیرستان روسیه 11 قربانی گرفت.

روسیه، آتش سوزی در خانه سالمندان 11 قربانی گرفت

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش ایرنا از خبرگزاری ریانووستی، آتش سوزی بامداد امروز (سه شنبه) در خانه سالمندان در منطقه آبزلیلوف جمهوری باشقیرستان واقع در منطقه ولگا (منطقه مرکزی روسیه) رخ داد.

ایلدار نافیکوف رئیس منطقه آبزلیلوف در خصوص آتش سوزی در خانه سالمندان به نام دوم میلوسردیا گفت: این مرکز نگهداری سالمندان در روستای ایشبولدینو واقع شده است و در هنگام وقوع حادثه در آن 16 نفر حضور داشتند که 11 نفر از آنها کشته شدند.

پنج نفر از سالمندان با کوشش ماموران نجات یافتند. پس از وقوع آتش سوزی در منطقه آبزلیلوف حالت فوق العاده اعلام شد.

براساس اطلاعات وزارت موقعیت های اضطراری جمهوری باشقیرستان، آتش سوزی ساعت 2 و 53 دقیقه بامداد امروز (سه شنبه) رخ داد و خانه سالمندان در خیابان کیزیلسک روستای ایشبولدینو قرار داشت و قبل از حضور ماموران آتش نشانی این خانه چوبی دو طبقه در آتش سوخت.

در مجموع محدوده ای به وسعت 72 مترمربع دچار حریق شد و ساعت شش بامداد امروز حریق اطفاء شد و 16 مامور با 6 دستگاه در خاموش کردن آتش شرکت داشتند.

روسیه همه ساله شاهد وقوع دهها آتش سوزی با قربانیان پرشمار است که بیشترین تلفات در سال 2012میلادی با 162 هزار رویداد و جان باختن 11 هزار و 750 نفر بوده است.

11 کارگر ازبکستانی نیز روز اول بهمن ماه سال 98 در یک آتش سوزی در استان تومسک در منطقه سیبری روسیه جان خود را از دست دادند.

خونین ترین حادثه در این سال ها، آتش سوزی در مرکز تجاری در استان کمرووا در منطقه سیبری روسیه بود که بر اثر آن 64 نفر کشته شدند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 30 دی 1399 بروزرسانی: 30 دی 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 691

به "روسیه، آتش سوزی در خانه سالمندان 11 قربانی گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه، آتش سوزی در خانه سالمندان 11 قربانی گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید