خبرنگاران برگزار می کند: رویداد بر خط ایران برای معرفی خدمات و محصولات نو گروه خبرنگاران

به گزارش مجله صادق ویلا، رویداد بر خط ایران به میزبانی خبرنگاران 22 آذر 1400 با حضور مدیران گروه خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار می شود.

خبرنگاران برگزار می کند: رویداد بر خط ایران برای معرفی خدمات و محصولات نو گروه خبرنگاران

گروه خبرنگاران این رویداد را به مناسبت معرفی خدمات و محصولات تازه خود در خانه کارمان لواسان با حضور مدیران زیر گروه های خبرنگاران و اهالی رسانه برگزار می کند.

دلیل نامگذاری این رویداد به رویداد بر خط ایران، توجه به اهمیت تنوع و پیچیدگی های ایران و پتانسیل های موجود در گوشه گوشه ایران برای خلق ارزش مشترک است.

رویداد بر خط ایران، در حالی برگزار می شود که پس از کاهش شدت همه گیری کرونا و انجام واکسیناسیون سراسری در کشور، امکان برگزاری رویدادهای حضوری مانند گذشته برقرار شده است. هدف اصلی خبرنگاران از برگزاری این رویداد معرفی بیشتر و بهتر خدمات و محصولات تازهی است که از سال گذشته راه اندازی و پیاده سازی شده اند.

کسب وکارهای بومی و محلی، دیجی اکسپرس، پیندو، خبرنگاران جت و خبرنگاران مهر آخرین سرویس های راه اندازی شده در گروه خبرنگاران هستند که وجه مشترک همگی آنها ارائه خدمت به کاربران نهایی از ذی نفعان مختلف است.

رویداد بر خط ایران، با موضوع معرفی این پنج محصول برگزار می شود. همه این خدمات در راستای رسالت خبرنگاران برای پاسخ به نیازهای مشتریان متنوع و مختلف راه اندازی و پیاده سازی شده اند.

این رویداد فرصت مناسبی برای همه علاقه مندان خبرنگاران است تا با گروه خبرنگاران و سرویس های تازه آن بیشتر آشنا شوند. همچنین در این رویداد فرصت پرسش و پاسخ در مورد سرویس ها و محصولات تازه گروه خبرنگاران نیز فراهم است.

خبرنگاران از همه علاقه مندان و مخاطبان خود دعوت می کند تا رویداد بر خط ایران، را ساعت 18 به صورت زنده از اینستاگرام خبرنگاران، همچنین صفحه آپارات خبرنگاران و صفحه اختصاصی این رویداد تماشا کنند.

همچنین لوگوها، تصاویر و متون مربوط به هرکدام از این سرویس ها از لینک زیر قابل دریافت است:

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 3 اسفند 1400 بروزرسانی: 3 اسفند 1400 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 1274

به "خبرنگاران برگزار می کند: رویداد بر خط ایران برای معرفی خدمات و محصولات نو گروه خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران برگزار می کند: رویداد بر خط ایران برای معرفی خدمات و محصولات نو گروه خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید