جشن تولد مرگبار در باغ ویلا !

به گزارش مجله صادق ویلا، تهران (پانا) - درگیری وحشتناک بین مهمانان جشن تولد در یکی از باغ ویلاهای اطراف مشهد، جنایتی دلخراش را رقم زد.

جشن تولد مرگبار در باغ ویلا !

جهت دریافت خدمات طراحی داخلی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خراسان، این حادثه خونبار نیمه شب دوازدهم مهر در ابتدای جاده معروف به چشمه گیلاس مشهد هنگامی رخ داد که دو دوست به نام های علی و بصیر قرار گذاشتند جشن تولدی را در روزهای کرونایی برگزار نمایند. به همین منظور هر کدام دوستان و آشنایان خودشان را به مهمانی مختلط شبانه در یکی از باغ ویلاهای حاشیه بزرگراه آسیایی مشهد دعوت کردند. شب به نیمه رسیده بود که تعدادی از جوانان ساکن شهرک شهید رجایی (قلعه ساختمان) و جاهدشهر مشهد به همراه گروه دیگری از مهمانان وارد باغ ویلا شدند اما در این میان ناگهان چشمان بعضی از جوانان به عده ای دیگر از مهمانان افتاد که قبلا با یکدیگر درگیر شده بودند و کینه عمیقی از هم داشتند.

در این هنگام شعله های پنهان اختلافات قدیمی زبانه کشید و چشم غره ها در حالی شروع شد که یکی از مهمانان با حالتی توهین آمیز از طرف مقابل برای رقصیدن در جشن دعوت کرد. این رفتار او جرقه ای شد که دیگران منتظر چنین صحنه ای بودند. ناگهان یکی از طرف های مقابل به بهانه همین توهین، سیلی محکمی به صورت وی نواخت و این گونه درگیری بین دو طرف شروع شد. آن ها که از قبل برای دعوایی وحشتناک با یکدیگر هماهنگ نموده بودند تبر و چاقوها را بیرون کشیدند و به این ترتیب جیغ و فریادهای زنان و دختران نیز بر ترسناک تر شدن این صحنه درگیری اضافه کرد. بعضی از مهمانان به طرف خودروها دویدند و در یک لحظه صدای شلیک گلوله ها نیز در فضای باغ پیچید. اسلحه شکاری وینچستر پوکه ها را پایین می انداخت و همهمه عجیبی به راه افتاد.

هر کس به گوشه ای می دوید تا از شلیک ها و تیغه های وحشتناک تبر و چاقو به دور باشد. در این میان، چند نفر از طرفین نزاع سوار بر پژو 405 به طرف در باغ گریختند تا از معرکه جان سالم به در برند اما پس از آن که با سرعت زیاد فاصله حدود 900 متری را طی کردند با در بسته باغ روبه رو شدند. در حالی که کوشش برای بازکردن در باغ ویلا ادامه داشت ناگهان گروه مقابل را پشت سر خود دیدند و هر کدام به سویی دویدند تا از باغ خارج شوند. در این هنگام بود که علی-خ یکی از عاملان نزاع پشت فرمان پژو 405 نهاده شد و در حالی خودرو را به گاردریل های حاشیه بزرگراه آسیایی کوبید که عده دیگر نیز با تبر و چاقو وارد معرکه شدند و به طرف های مقابل یورش بردند.

تیغه های ترسناک سلاح های سرد که بر سر و پیکر عاملان نزاع فرود می آمد صحنه های دلخراشی را به تصویر می کشید و فریادها و جیغ ها نیز شدیدتر می شد. درگیری خونین ادامه داشت به گونه ای که خودروهای عبوری نیز از این ماجرای وحشتناک بی نصیب نماندند. عاملان نزاع جاده مشهد- چناران را بستند و سنگ و تیغه تبر خودروها را به حاشیه می کشاند که در یک لحظه سر جوانی به نام امید-ن شکافته شد و تیغه چاقو بر بازوی عابدین-ح فرود آمد و جوان دیگر نیز زخمی شد. شدت این درگیری خونبار هر لحظه بیشتر می شد تا این که با فرار بعضی از عوامل نزاع، نیروهای امدادی و پلیس نیز به محل مذکور رسیدند و مجروحان را به مرکز درمانی چناران انتقال دادند ولی در این میان امید-ن بر اثر شدت عوارض ناشی از این درگیری جان سپرد و مجروحان دیگر بستری شدند.

با گزارش این درگیری مرگبار در جشن تولد، به قاضی ویژه قتل عمد، بی درنگ قاضی کاظم میرزایی، به همراه گروهی از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی راهی محل وقوع جنایت شد و به تحقیق در این باره پرداخت. بنابراین گزارش تا به امروز حدود 15 نفر از افراد حاضر در این درگیری با دستور قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد دستگیر شده اند و کوشش کارآگاهان برای شناسایی و دستگیری دیگر عوامل فراری ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 مهر 1399 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 494

به "جشن تولد مرگبار در باغ ویلا !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشن تولد مرگبار در باغ ویلا !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید