توضیحات کسی که گفته بود 3 میلیارد تومان پولی نیست!

به گزارش مجله صادق ویلا و به نقل از باشگاه استقلال، سید حسین حسینی در مورد مسائل مختلف و شرایط این روز های فوتبال صحبت های زیر را انجام داد:

توضیحات کسی که گفته بود 3 میلیارد تومان پولی نیست!

* وقتی در تمرین بودم دخترم به جهان آمد

او در مورد به جهان آمدن فرزندش گفت: مانلی دختر من 9 ماه دارد و خدا را شکر در روز های سخت قرنطینه حضور دارم. من تمرین بودم و وقتی به خانه آمدم او به جهان آمد؛ مانلی چند کلمه بلد است و هنوز صحبت نمی نماید. این روز ها هم برای حفظ آمادگی در خانه تمرین می کنیم تا برای آغاز مسابقات آماده شویم.

*آرزوی من بازی برای استقلال بود

از برق شیراز به استقلال آمدم و وقتی دروازه بان سوم بودم کسی من را قبول نداشت، اما آرزوی من بازی برای استقلال بود. خیلی سختی تحمل کردم و به دروازه استقلال رسیدم. سال اول بازی نکردم، اما سال دوم دو مرتبه به میدان رفتم و سپس راهی خدمت شدم. از رفتن به خدمت سربازی راضی هستم، زیرا اکنون شرایط سخت شده است. همه فکر من بازگشت به استقلال بود و خدا را شکر به تیم برگشتم.

* ماجرای یاری به یک پیشکسوت در بند

او با اشاره به اقدام خیرخواهانه برای باشگاه گفت: مبلغ قابل توجهی برای آزادی پیشکسوت عزیز استقلال جمع شده است. حساب بعد از چند ساعت بسته و سپس باز شد. هر کسی می تواند به نوبه خود یاری کند تا این کار خیر انجام گردد.

* با این شرایط ادامه لیگ سخت است

او در پاسخ به این سوال که آیا ادامه لیگ درست است یا خیر گفت: فکر می کنم ادامه لیگ سخت باشد. اولویت همه سلامتی مردم است و باید تصمیمی گرفت که به نفع همه باشد. به لیگ های خارجی نیز می توان برای تصمیم گیری نگاه کرد.

*تنها راه ضربه زدن به استقلال رفتن استراماچونی بود

حسینی با اشاره به عملکرد استقلال در فصل جاری بیان کرد: سال سختی را سپری کردیم و تغییرات زیادی داشتیم. اعتماد به نفس بازیکنان کاهش پیدا نموده بود، اما با تمرینات استراماچونی به صدر جدول رسیدیم. کوشش دشمنان برای پایین کشیدن تیم آغاز شد. سرمربی علاقه داشت بماند و به بزرگان تیم گفت که می خواهد بماند، اما در نهایت رفت. قبل از بازی پیکان بازیکنان بغض داشتند و ما در ادامه امتیاز از دست دادیم. تنها راه ضربه زدن به تیم، رفتن او بود.

*استقلال نباید برای پول کارگران زمین مشکل داشته باشد

او تاکید نمود: باشگاه استقلال نباید برای پول کارگران زمین مشکل داشته باشد. ما برای گرم کردن فضای رختکن هم مشکل داشتیم. تیم ما یکدست بود و همه هماهنگ بودیم و انتظار داشتیم که مدیریت صادق باشد، اما نبود. امیدوارم آقای سعادتمند پیروز باشند و بتوانند مسائل را حل نمایند.

* فصل آینده هم با استقلال قرارداد دارم

حسینی در موردو قراردادش با استقلال و اینکه آیا به لیگ های خارج از کشور فکر می نماید یا خیر گفت:برای لیگ آینده با استقلال قرارداد دارم. ترانسفر دروازه بان به خارج از کشور سخت است.

* اگر گفتم 3 میلیارد پولی نیست به ارزش آن اشاره کردم

گلر استقلال در مورد اینکه پیش از این گفته بود 3 میلیارد تومان پولی نیست و این باعث انتقاد از او شد گفت: من تا به حال 3 میلیارد نگرفتم و اگر گفتم 3 میلیارد پولی نیست به ارزش پول اشاره داشتم.

* نقدها در بعضی مباحث را قبول دارم

او در مورد اینکه به عملکردش در این فصل نقدهای وارد شده است گفت:نقدها را در بعضی مباحث قبول دارم، اما باید تغییر سیستم را مد نظر بگیریم و بدانیم شرایط تغییر نموده که گل زده ما نشان دهنده این موضوع است.

* رحمتی الگوی من بود

او با اشاره به الگو های فوتبالی اش گفت: آقای رحمتی یکی از الگو های من بودند و در میان خارجی ها ترشتگن را دوست دارم.

منبع: فرارو
انتشار: 23 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 254

به "توضیحات کسی که گفته بود 3 میلیارد تومان پولی نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات کسی که گفته بود 3 میلیارد تومان پولی نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید