والیبال

براتی: فدراسیون فوتبال به تعهدات خود نسبت به فیفا عمل کرد

رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال گفت که مدیران فدراسیون کوشش می نمایند انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال تا سرانجام سال 2020 برگزار گردد.

4 آذر 1399

داستان عجیب پفک آبی!

داستان ورود و خروج احمد سعادتمند به باشگاه استقلال به عنوان مدیرعامل، از آن دست اخباری است که به سختی فراموش می گردد؛ مردی که روزگاری عنوان شده بود با حمایت مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش، بر جایگاه مدیریت باشگاه آبی تهران تکیه زده، بعد از به وجودآوردن جنجال...

30 آبان 1399

عکس شیلا خداداد در کنار علی اوجی

عکس شیلا خداداد در کنار علی اوجی. عکسی که علی اوجی با انتشار آن اعلام نموده که شیلا خداداد میخواهد دوباره به سینما برگردد.

28 اردیبهشت 1399

پیروزی ورونا در غیاب معنوی نژاد

تیم والیبال ورونا در دور ششم سری A والیبال ایتالیا مقابل تیم ترنتینو به پیروزی رسید.

9 فروردین 1399

نائینی و قلی پوری حذف شدند

تیم ایران متشکل از رضا نایینی و بهمن قلی پوری در دومین مسابقه خود در جدول مقدماتی تور جهانی والیبال ساحلی کیش مغلوب نماینده چین شدند و از دور رقابت ها حذف شدند.

9 فروردین 1399

سایپا نخستین باخت شهرداری ورامین را رقم زد، پیکان به کاله باخت

به گزارش خبرنگاران، لیگ برتر والیبال که به دلیل آماده سازی تیم ملی برای کسب سهمیه المپیک به مدت 50 روز تعطیل بود امروز با برگزاری دیدارهای معوقه هفته ششم کار خود را از سر گرفت.

16 اسفند 1398

هتل ترنج کیش ؛ چه بی رحمانه زیبایی!

بگذارید یک نکته هیجان انگیز را با شما در میان بگذاریم! از کف اتاق تان در هتل ترنج می توانید دریا را ببینید! بله درست خواندید. در کف اتاق های هتل ترنج دریچه های شیشه ای قرار داده اند که می توانید با نگاه به آن، در آبی خلیج فارس غرق سور و سرور شوید.

16 اسفند 1398

تیم ملی والیبال به جیانگمن رسید ، در انتظار صعود به المپیک

تیم ملی والیبال ایران صبح امروز شنبه 14 دی ماه پس از سفری 12 ساعته به شهر جیانگمن میزبان مسابقات انتخابی المپیک در قاره آسیا رسید.

6 اسفند 1398

شاگردان کواچ، بازی نخست فینال را واگذار کردند

تیم والیبال پروجا در نخستین بازی فینال سری A ایتالیا مغلوب مودنا شد.

1 اسفند 1398