رابطه محمدرضا گلزار با خواننده معروف علنی شد ، این استوری فاش کرد

به گزارش مجله صادق ویلا، خبرنگاران : محمدرضا گلزار به تازگی با انتشار یک نوشته و تصویری از خودش در کنار خواننده معروف گروه ماکان بند تولد امیر مقاره را تبریک گفت.

رابطه محمدرضا گلزار با خواننده معروف علنی شد ، این استوری فاش کرد

محمدرضا گلزار متولد اول فروردین 1356در تهران است . محمدرضا گلزار بازیگر سینما، نوازنده، خواننده، مجری و مدل ایرانی است. محمدرضا گلزار فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. محمدرضا گلزار در سال 1379 برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد. محمدرضا گلزار به تازگی با انتشار یک نوشته و تصویری از خودش در کنار خواننده معروف گروه ماکان بند تولدامیر مقاره را تبریک گفت.

محمد رضا گلزار اصالتا ترک است

یکی از سوپراستاران سینمای حال حاضر کسی نیست جز محمدرضا گلزار، بازیگری که بسیار آرامان گرا است و در هر فعالیتی وارد می گردد به برترین شکل آن را انجام می دهد. محمدرضا گلزار با موسیقی وارد هنر شد. محمدرضا گلزار بازیگر خوشتیپ و پرطرفداری است که هر جا وارد می گردد سیل هواداران خود را دارد. محمد رضا گلزار اصالتا ترک است.

او در بخشی از این مصاحبه تصویری در پاسخ به این سوال که موافقید که گیسو باخت؟ می گوید: مردم باید نظر اصلی و نهایی را بدهند که نظرشان شکست گیسو است و من هم با آن موافقم. پشت هر پروژه نمایشی غیرموفق و غیرموثقی، دلایل متعددی وجود دارد؛ از فیلمنامه تا بی انگیزگی آدم های موثر در پروژه و غیره.

گلزار در جواب این سوال که آیا اختلافی بین بازیگران و منوچهر هادی، کارگردان این سریال ایجاد شده بود؟ شرح می دهد: من در طول فیلمبرداری این اتفاق را احساس نکردم که بخواهم به شما منتقلش کنم. یک سری از دوستان بسیار بی انگیزه کار می کردند و به نظرم مشکل اصلی، مشکل فیلمنامه بود. متاسفانه برای کارهای این چنینی، قرار می گذارند که فیلمنامه خُردخُرد به کار تزریق گردد، تو اعتماد می کنی چون فیلمنامه نویسانِ گیسو همان کسانی هستند که فیلمنامه عاشقانه 1 را نوشته اند.

فیلمنامه به دستت می رسد، با آن موافق نیستی، بالای هزار مرتبه جلسه می گذاری و هرشب با تهیه نماینده تماس می گیری، این را هم تهیه نماینده می داند و هم منوچهر هادی. دلم نمی خواهد مرورش کنم چون وقتی چنین اتفاقی برای پروژه ای می افتد مقصر آن همه هستیم، شاید ما هم مقصریم که از ابتدا مصر نبودیم فیلمنامه را بخوانیم و اعتماد کردیم. پس من هم این شکست را گردن می گیرم. دوستان گوش ندادند، هر چند بارها جلسه گذاشتیم. آقایی را آوردند و گفتند این آقا تصمیم بگیرد، آن آقا آمد و من گفتم این خط، خط مناسبی نیست. باورنکردنی بود و دوست ندارم راجع به آن حرف بزنم. من هر روز راجع به این موارد حرف زدم و مگر چه قدر می توان جنگید تا یک پروژه را به سمت بهبود برد. بی انگیزگی، ما پروژه مشترک زیاد داشته ایم و این پروژه با بی انگیزگی انجام شد.

او در جواب این که راست است که در پشت صحنه، خرید و فروش ماشین و ملک می شده است؟ هم می گوید: این را از خود عزیزان بپرسید، خودشان را دعوت کنید با خودشان مصاحبه کنید. من تا جایی که وظیفه داشتم برای مردم شرح دهم، دادم.

او در بخش دیگری از این گفت وگو در جواب فرمول محمدرضا گلزارشدن چیست؟ می گوید: برای کسانی که من را به عنوان شاخصه موفقیت می دانند یا حتی برچسب کوچکی مبنی بر موفقیت به من می زنند می توانم بگویم کوشش و پشتکار، نظم و انضباط، دعای خیر پدر و مادر، (به شوخی و باخنده) نیکی به همسایه و اعتقاد قلبی من، مستقیم به بالا، دلایل اصلی موفقیتم هستند.

گلزار از بچگی منضبط بود

گلزار بعلاوه می گوید: من از بچگی آدم منضبطی بودم. از دوران مدرسه، کسانی که با من همکلاسی بودند می دانند و مدعی ام که از 7 سالگی شاگرد اول و ممتاز بودم و این تا الان ممتد بوده است. من از هفت سالگی در منطقه، یک بود.

می دانیم که دنبال خودنمایی نیستید! گذاشتن عکس آن هم با این پوشش و ژست به وسیله گلزار چند علت می تواند داشته باشد؛ اول این که گاهی افراد برای خودنمایی و نشان دادن و مطرح کردن خودشان دست به چنین اقدامی می زنند که این مسئله درباره این بازیگر صدق نمی نماید چون او به میزان کافی مطرح و سرشناس هست. داشتن حدود 6.5 میلیون فالوئر، گواهی بر همین ادعاست.

حواست به جوانان و الگوبرداری های شان باشد گاهی افراد برای این که آمادگی بدنی خودشان را بسنجند، از خودشان عکس می گیرند تا تغییرات را مشاهده نمایند و شاهد پیشرفت بدن شان باشند. سپس با انتشار آن، دنبال نمایندگان شان در شبکه های اجتماعی را هم از این موضوع آگاه می نمایند.

حالا مسئله این جاست که ما از برخی افراد و چهره ها، یک سری انتظارات داریم چون شخصیت و رفتار آن ها الگوی بسیاری از جوانان است و نباید تاثیر هر رفتار یا گفتارشان را کم اهمیت تصور نمایند. به عقیده بیشتر روان شناسان، مهم ترین نوع یادگیری و الگوبرداری به وسیله مشاهده است یعنی فرد با نگاه کردن یک رفتار از آن الگوبرداری و آن را اجرا می نماید.

این ماجرا در جوانان، نمود بیشتری دارد چراکه معمولا آن ها توجه نمی نمایند که آن رفتار زشت و ناپسند است یا خوب و پسندیده و فقط چون از فلان بازیگر سر زده، آن را تکرار می نمایند.با شناختی که ما از شخصیت این بازیگر و سوپراستار داریم، امیدواریم که توجه بیشتری به این مسائل داشته باشد.

بیوگرافی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار 1 فروردین 1356 در تهران به دنیا آمد. گلزار در رشته مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد دارای مدرک لیسانس است. پدر گلزار اهل تبریز و مهندس و مادرش تهرانی و خانه دار است، یک برادر بنام علیرضا مهندس عمران، یک خواهر بنام آتوسا مترجم زبان کشور آلمان و برادر کوچک بردیا مترجم زبان انگلیسی است.

اصلیت او آذربایجانی است. او به عنوان بازیکن والیبال در پست لیبرو در تیم های استان تهران، پارس خودرو، شیشه و گاز و دیهیم حضور داشته است. وی در لیگ برتر والیبال 1387 به عنوان مربی بدنساز تیم ارتعاشات صنعتی فعالیت می کرد. تا آخر دبیرستان فعالیت هنری نداشت. پدرش با گیتار زدن مخالف بود، تنها گاهی با ارگ کار می کرد. تا سال سوم دبیرستان در رشتهٔ ریاضی تحصیل کرد. در سوم دبیرستان در کنکور دانشگاه آزاد در رشتهٔ مهندسی مکانیک در واحد تهران جنوب قبول شد و رزرو کرد. در سال آخر به رشتهٔ تجربی رفت و به قصد رشتهٔ دندان پزشکی کنکور داد ولی قبول نشد و به همان رشتهٔ مکانیک رفت. او فارغ التحصیل رشتهٔ مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. گلزار فعالیت موسیقی خود را از سال 1377 به عنوان گیتارنواز با گروه آریان شروع کرد. او در گروه آریان گیتار، ارگ و پرکاشن نواخته است.

گلزار بعلاوه در زمینهٔ موسیقی گروه دارکوب را با همایون نصیری و دیگران راه اندازی کرد. سپس گروه ریزار (rezzar؛ مخفف رضا گلزار) را ثبت کرد که فعال است. بازی گلزار در فیلم هایی از مسعود کیمیایی و بهرام بیضایی و داریوش مهرجویی با وجود دعوت شدن هر بار به دلایل گوناگونی مقدور نشد.

محمدرضا گلزار چگونه بازیگر شد؟

محمدرضا گلزار فروردین ماه 1379 بود که در شهر خزر شهر در کافی شاپ ایرج قادری کارگردان را دید، سر میزشان رفت و از او برای اولین کنسرت گروه آریان دعوت کرد.اما در پاسخ ایرج قادری او را برای بازی در فیلم نرگس و سام دعوت کرد، به این صورت بعد از چند تست و پیش فراوری گلزار درسال 79 اولین تجربه بازیگری خودرا بدست آورد.

محمدرضا گلزار با این که چند باری تا آستانهٔ بازی در فیلم های کارگردانانی چون بهرام بیضایی برای فیلم لبه پرتگاه، داریوش مهرجویی برای فیلم مهمان مامان، مسعود کیمیایی برای فیلم سربازان آدینه و ابراهیم حاتمی کیا برای فیلم دعوت پیش رفت اما هیچ کدام به نتیجه نرسید.

منبع : رصد ورزشی

منبع: رکنا
انتشار: 15 اسفند 1400 بروزرسانی: 15 اسفند 1400 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 1288

به "رابطه محمدرضا گلزار با خواننده معروف علنی شد ، این استوری فاش کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رابطه محمدرضا گلزار با خواننده معروف علنی شد ، این استوری فاش کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید