10 مدل دامن ماکسی شیک و مجذوب کننده و نحوه ست کردن آن ها

به گزارش مجله صادق ویلا، دامن ماکسی یکی از لباس هایی است که هر خانمی باید در کمد لباس خود داشته باشد. این مدل دامن به علت بلند بودن زیبا و شیک به نظر می رسد و در موقعیت های بسیاری کاربرد دارد. با به کارگیری صحیح دامن ماکسی در استایل در فصول و موقعیت های مختلف می توانید از آن بهره ببرید. علاوه بر این ظاهر راحت و شیک آن برای هر استایلی مناسب است.

10 مدل دامن ماکسی شیک و مجذوب کننده و نحوه ست کردن آن ها

بنابراین فرقی نمی نماید که قد شما بلند یا کوتاه باشد، اندام توپر یا لاغری داشته باشید، در هر حال دامن ماکسی انتخاب مناسبی برایتان به شمار می رود. برای استفاده از دامن ماکسی در استایل تنها کاری که باید انجام دهید پیدا کردن طرح مناسب و ست کردن آن با اجزای دیگر استایل است. به همین خاطر در این مطلب به آنالیز چگونگی انتخاب دامن ماکسی و استفاده از آن برای داشتن استایل شیک پرداخته ایم. با مجله خبرنگاران همراه باشید.

1. دامن ماکسی مشکی

در صورتی که به تازگی تصمیم به استفاده از دامن ماکسی گرفته اید، کار را با انتخاب دامن ماکسی مشکی شروع کنید. این رنگ دامن شیک و کاربردی بوده و برای رویدادها و موقعیت های بسیاری مناسب است. با وجود اینکه دامن ماکسی استایل فوق العاده ای را برای استایل های غیررسمی تابستانی ایجاد می نماید اما برای رویدادهای رسمی و استایل های زمستانی هم بسیار مناسب به شمار می رود. در صورتی که در فصل زمستان تصمیم به استفاده از دامن ماکسی مشکی گرفتید، آن را با یک بلوز آستین بلند و یقه بلند ست کنید. بعلاوه برای تکمیل استایل خود از کت تک و بوت مشکی بهره ببرید.

  • انواع دامن را با چه نوع استایلی ست کنیم؟

2. دامن ماکسی سفید

در صورتی که در پی داشتن استایل زنانه شیکی هستید، دامن ماکسی سفید یک انتخاب عالی به شمار می رود. این رنگ دامن ماکسی ظاهر درخشان و زیبایی دارد و به همین علت برای داشتن استایل راحت در ماه های گرم سال انتخاب فوق العاده ای به شمار می رود.

پارچه های نخ پنبه، کتان و قلاب دوزی انتخاب های ایدئالی برای این مدل دامن هستند. البته در صورتی که بخواهید کمی رنگ و طرح به دامن سفید خود اضافه کنید پارچه هایی که گلدوزی یا طرح های ظریفی دارند هم گزینه های مناسبی هستند.

پس از انتخاب استایل دلخواه خود برای درخشش و زیبایی کلی، آن را با یک تاپ سفید ست کنید. درباره انتخاب کفش هم در فصل تابستان می توانید از صندل و در فصل زمستان از بوت بهره ببرید.

3. دامن ماکسی گل دار

دامن ماکسی گل دار یکی از لباس هایی است که هیچگاه از مد نمی افتد. این لباس به ویژه برای داشتن استایل بوهوی شیک انتخاب بسیار مناسبی است. برای ایجاد این استایل در پی دامن ماکسی گل داری باشید که طرح های گل دار ملایمی داشته باشد.

علاوه بر این نکته قابل توجه نوع گل های دامن است. پارچه دارای گل های ظریف و کوچک برای استایل بوهو فوق العاده بوده اما پارچه دارای گل های درشت و بزرگ برای ایجاد استایل مدرن تر مناسب تر است.

پس از انتخاب دامن آن را با اجزای راحت و مجذوب کننده مانند تاپ و صندل های تخت ست نموده و اکسسوری هایی مانند گردنبند و دستبند را به استایل خود بیفزایید.

4. دامن ماکسی فاق بلند

در صورتی که می خواهید پاهایتان بلندتر نشان داده شوند، دامن ماکسی فاق بلند انتخاب بسیار مناسبی است. البته توجه داشته باشید که هنگام پوشیدن این مدل دامن باید لباس نیم تنه بالایی خود را تا حد ممکن ساده انتخاب کنید. علاوه بر این با قرار دادن لباس نیم تنه بالا در دامن یا تاکردن آن تا بالای دامن می توانید استایل معمولی و استانداردی داشته باشید. بعلاوه دامن های ماکسی فاق بلند به ویژه در صورتی که در طرح ها و رنگ های برجسته باشند، استایل قابل توجهی را به وجود می آورند و برای تکمیل آن ها باید تاپی به رنگ مشابه یا رنگ خنثی را انتخاب کنید.

  • 21 مدل دامن زنانه که باید بشناسید

5. دامن ماکسی چاک دار

در صورتی که می خواهید مجذوب کنندهیت و راحتی را با پوشیدن دامن ماکسی تجربه کنید از دامن های ماکسی چاک دار بهره ببرید. بعلاوه راه رفتن با این مدل دامن هم راحت تر است. برای داشتن استایل مجذوب کننده تنها کاری که باید انجام دهید این است که از مناسب بودن میزان چاک دامن مطمئن شوید.

6. دامن ماکسی جین

برای داشتن استایل منحصر به فرد از دامن ماکسی، مدل جین آن را به کمد لباس خود اضافه کنید. دامن ماکسی جین برای خانم هایی که مطابق دنیای مد لباس می پوشند و می خواهند استایل برجسته و با اعتماد به نفسی داشته باشند مناسب است. برای داشتن استایل شیک دامن ماکسی جین را با تیشرت دارای لوگو ست کنید. در نهایت استایل خود را با اکسسوری هایی مانند بوت، کیف و کلاه فدورا تکمیل کنید.

  • 15 ست شیک و زیبا با دامن جین

7. دامن ماکسی توری ابریشمی

هنگام انتخاب لباس برای موقعیت های خاص دامن توری ماکسی ابریشمی یک انتخاب عالی به شمار می رود. این لباس یک جایگزین عالی برای پیراهن های سنتی به شمار رفته و ظاهر شیک و مدرنی را ایجاد می نماید.

برای پوشیدن این مدل ماکسی در ابتدا یک رنگ عالی را انتخاب کنید. با وجود اینکه رنگ های ملایم مانند کرم و سرخ ظاهری زنانه به دامن می دهند اما رنگ های تیره تر مانند سرمه ای و مشکی مجذوب کنندهیت استایل آن را افزایش می دهند. پس از انتخاب رنگ استایل خود را با تاپ و کفش پاشنه بلند تکمیل کنید.

8. دامن ماکسی شیفون

دامن ماکسی شیفون یکی از پارچه های انعطاف پذیر است. این پارچه برای طرح های تک لایه و استفاده در ساحل انتخاب مناسبی است. علاوه بر این این دامن را در موقعیت های غیررسمی و رسمی هم می توانید بهره ببرید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید دامنتان بدن نما نباشد. برای این کار می توانید از طرح های لایه دار بهره ببرید. در نهایت با انتخاب رنگ ها و پارچه های روشن یا اضافه کردن تکه های مشکی به استایل ظاهر زنانه تری به تیپ خود بدهید.

9. دامن ماکسی پلیسه دار

دامن ماکسی پلیسه دار توجه بسیاری را جلب می نماید و برای موقعیت های خاص بسیاری مناسب است. برای داشتن استایل شیک و کلاسیک مدلی که پارچه ضخیم و پلیسه های پهنی داشته باشد را انتخاب کنید. برای داشتن استایل مدرن تر مدل پلیسه با پارچه لخت را انتخاب کنید. در هر صورت حتما از کفش پاشنه بلند برای تکمیل استایل خود بهره ببرید تا قسمت پایین اندامتان خیلی سنگین به نظر نرسد.

10. دامن ماکسی wrap (پیچ دار)

هنگام انتخاب مدل دامن ماکسی نباید از طرح پیچ دار غافل شوید. این مدل بسیار راحت بوده و به سادگی قابل تنظیم است. علاوه بر این دامن ماکسی مدل پیچ دار ظاهری مرتب و زنانه دارد. دامن ماکسی wrap با پارچه هایی سبک و لطیفی مانند ساتن عالی به نظر می رسد. بعلاوه در استایل های مختلفی وجود دارد که برای انواع مختلف رویدادها و موقعیت ها مناسب است.

چگونه از دامن ماکسی در استایل خود استفاده کنیم؟

  • در ابتدا دامن ماکسی ای که با استایل تان بیشترین تناسب و همخوانی را داشته باشد انتخاب کنید؛ به عنوان مثال برای استایل بوهو از دامن ماکسی گل دار و برای استایل شیک و مرتب از دامن ماکسی ابریشمی توری بهره ببرید.
  • در صورتی که خیلی قد بلند نیستید برای بلندتر به نظر رسیدن دامن ماکسی خود را با کفش پاشنه بلند ست کنید.
  • برای داشتن استایل جمع تر دامن ماکسی خود را با تاپ ست کنید.
  • دامن های ماکسی دارای رنگ ها و طرح های برجسته را با تاپ های همرنگ یا رنگ خنثی ست کنید.

در سرانجام

در این مطلب با 10 مدل مختلف دامن ماکسی آشنا شدیم. آیا شما هم از هواداران این دامن هستید؟ کدام مدل آن را بیشتر دوست دارید؟

منبع: The Trend Spotter

منبع: دیجی استایل
انتشار: 8 مرداد 1401 بروزرسانی: 8 مرداد 1401 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 1414

به "10 مدل دامن ماکسی شیک و مجذوب کننده و نحوه ست کردن آن ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 مدل دامن ماکسی شیک و مجذوب کننده و نحوه ست کردن آن ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید