گزارشی مهم درباره بشقاب پرنده ها منتشر می شود

به گزارش مجله صادق ویلا، یک تیم مطالعات مستقل به طور رسمی از طریق ناسا به کار گرفته شده است تا تصاویر و داده هایی را که فرض می شود به یوفو ها ارتباط پیدا می کنند، تایید کند.

گزارشی مهم درباره بشقاب پرنده ها منتشر می شود

به گزارش ایسنا و به نقل از روزنامه سان، این تیم متشکل از دانشمندانی است که تحصیلات گسترده ای در زمینه دانش عمیق آسمانی دارند.

مطالعه مستقل پاییز امسال پس از اعلامیه 24 اکتبر 2022 در وب سایت ناسا آغاز شده است.

در طی 9 ماه، این تیم پایه های مطالعه UAP (پدیده های هوایی ناشناس) را برای نسل های آینده خواهد گذاشت.

این کارشناسان شواهدی را از طرف های غیرنظامی، دولتی و تجاری جمع آوری می کنند تا مآغازیت آن ها را تحلیل کنند و معنای یافته هایشان را در مورد پدیده های هوایی ناشناس تشریح کنند.

پیش بینی شده است که در اواسط سال 2023، یک گزارش کامل از یافته ها در رابطه با داده های طبقه بندی نشده قبلی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

توماس زوربوخن، معاون اداره ماموریت علمی دفتر مرکزی ناسا در واشنگتن، درباره این سرمایه گذاری گفت: کاوش در ناشناخته ها در فضا و جو در قلب ناسا واقع شده است. درک داده هایی که در مورد پدیده های هوایی ناشناس داریم برای کمک به ما در نتیجه گیری علمی در مورد آنچه در آسمان اتفاق می افتد، بسیار مهم است. داده ها زبان دانشمندان هستند و غیرقابل توضیح را توضیح می دهند.

دانیل ایوانز، دستیار معاون پژوهشی در اداره ماموریت علمی ناسا، در این اطلاعیه درباره پویایی تیم گفت: ناسا تعدادی از دانشمندان برجسته جهان، متخصصان داده و هوش مصنوعی، متخصصان ایمنی هوافضا را گردهم آورده است. همه این ها با یک هزینه تعیین شکل گرفته اند که به ما می گوید چگونه تمرکز کامل علم و داده را در UAP به کار ببریم.

این یافته ها در ارتباط با اصول شفافیت، باز بودن و یکپارچگی علمی ناسا برای عموم منتشر خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 17 آذر 1401 بروزرسانی: 17 آذر 1401 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 1480

به "گزارشی مهم درباره بشقاب پرنده ها منتشر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارشی مهم درباره بشقاب پرنده ها منتشر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید