چند درصد از مردم روسیه حامی پوتین هستند؟

به گزارش مجله صادق ویلا، ایسنا نوشت: بر اساس نظرسنجی جدیدی در روسیه تعیین شد، بیش از نیمی از مردم این کشور یعنی 60 درصد به رئیس جمهوری خود اعتماد دارند و 28 درصد هم چنین حسی ندارند.

چند درصد از مردم روسیه حامی پوتین هستند؟

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، بر اساس نظرسنجی اجرا شده توسط بنیاد عقاید مردمی روسیه میزان اعتماد به ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در یک هفته گذشته تغییری نکرده چون در نظرسنجی 17 آوریل 61 درصد از شهروندان این کشور اعلام کردند که به وی اعتماد دارند.

بر اساس این نظرسنجی جدید، 64 درصد هم گفتند که پوتین کارش را به خوبی انجام می دهد و 21 درصد هم گفتند که با آن موافق نیستند، در حالیکه 14 درصد هم اعلام کردند که نسبت به این مساله مطمئن نیستند.

در این نظرسنجی همچنین شرکت کنندگان اعلام کردند، اگر انتخابات دوما همین یکشنبه برگزار گردد، 34 درصد به حزب حاکم روسیه متحد رای می دهند، 12 درصد به حزب کمونیست، 9 درصد به حزب لیبرال دموکراتیک، پنج درصد به حزب روسیه عادل و 12 درصد هم به احزاب دیگر رای خواهند داد.

همچنین هشت درصد دیگر هم گفتند که رای نمی دهند.

این نظرسنجی جدید در بازه زمانی 17 تا 19 آوریل و با حضور 4000 تن از روس ها برگزار گردید.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 29 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 267

به "چند درصد از مردم روسیه حامی پوتین هستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند درصد از مردم روسیه حامی پوتین هستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید