مدیریت مصرف بهینه آب و انرژی زمان و مکان نمی شناسد

به گزارش مجله صادق ویلا، رییس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق دراستان بوشهر در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت هفته صرفه جویی درمصرف آب گفت: هرچند به دلیل شرایط جوی و بالابودن دمای هوا،فرایند منحنی مصرف آب و انرژی دراستان بوشهرسیرصعودی دارد، ولی این به معنای آن نیست که فرایندی غیرقابل کنترل باشد...

مدیریت مصرف بهینه آب و انرژی زمان و مکان نمی شناسد

رییس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق دراستان بوشهردر جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت هفته صرفه جویی درمصرف آب گفت: هرچند به دلیل شرایط جوی و بالا بودن دمای هوا،فرایند منحنی مصرف آب و انرژی دراستان بوشهرسیرصعودی دارد، ولی این به معنای آن نیست که فرایندی غیرقابل کنترل باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهرمهندس محمدی با توجه به اینکه صرفه جویی به یک هفته و زمان خاصی اختصاص ندارد، گفت: تغییرنگرش مردم و فرهنگ سازی صحیح، یکی از مهمترین عنصر اساسی درگفتمان صرفه جویی است که همه آحاد جامعه می تواننددراین خصوص نقش آفرینی کنند.

مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر شرح داد:این شرکت، مدیریت مصرف را در دوبخش سلبی و ایجابی نهادینه نموده که ازجمله آنها در بخش ایجابی میتوان به اطلاع رسانی،آموزش و فرهنگ سازی در بین طیف های مختلف مخاطبان اشاره کرد.

وی به دیگر ابعاد مولفه های صرفه جویی درمصرف آب اشاره کرد و بیان داشت: مدیریت مصرف بهینه آب پازلی است که همه اقشار مردم ازجمله خبرنگاران،خانواده ها،دستگاه ها ونهادها عمومی وخصوصی را شامل می شود که طبعا با تکیه بر رعایت قوانین و مقررات و عمل به آموزه های دینی می توان این پازل مدیریت مصرف را کامل نمود وچنانچه اشاره شد وجه تسمیه هفته صرفه جویی هم برهمین عناوین استوار است.

مهندس محمدی اضافه نمود: شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر به صورت مستمر و بموازات رسالت خطیر خود درعرصه تأمین وتولید آب، درقالب بسته های مختلف فرهنگی و ارائه الگوی صحیح صرفه جویی جهت شهفرایندان مبادرت می ورزد.

مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهردر ادامه به پاسخ سؤال یکی از خبرنگاران مبنی برپیشرفت سد ها وطرحهای توسعه منابع استان گفت: خوشبختانه نه تنها سدها که بیشتر پروژه های این شرکت فعال است؛ هر چند در خصوص سد دالکی انتظار داریم مساعدتها و پشتیبانی های بیشتری درتأمین منابع مالی آن صورت گیرد که بتوانیم این پروژه را هم دروقت مقرربه پایان برسانیم.

وی ابراز امیدواری کرد با پیگیریهای و تلاشهای اجرا شده، فرایند این پروژه هم سرعت بیشتری پیدا کند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 تیر 1400 بروزرسانی: 29 تیر 1400 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 1026

به "مدیریت مصرف بهینه آب و انرژی زمان و مکان نمی شناسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیریت مصرف بهینه آب و انرژی زمان و مکان نمی شناسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید