شکیرا هم فرار مالیاتی کرد

به گزارش مجله صادق ویلا، به نقل از مارکا؛ یک قاضی اسپانیایی از وجود مدارک کافی برای اثبات فرار مالیاتی شکیرا، همسر جرارد پیکه مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا اطلاع داد.

شکیرا هم فرار مالیاتی کرد

طبق اعلام این قاضی، مجموع مالیات هایی که این زن کلمبیایی ملزم به پرداخت آنها بوده و پرداخت نشده به 14.5 میلیون یورو می رسد و او در سال های 2012 تا 2014 به وسیله جابجایی پول های خود به شرکت های مستقر در کشورهای دارای معافیت های مالیاتی، ارقام واقعی درآمدهایش را از مقامات اداره دارایی و خزانه داری اسپانیا مخفی نگه داشته است.

متهم شدن همسر 44 ساله پیکه به تخلف مالیاتی در نتیجه شکایت دادستانی مدعی العموم اسپانیا اجرا شده و تا کنون 6 قفره فرار از پرداخت مالیات به وسیله او گزارش شده است.

علاوه بر 14.5 میلیون یوروی مالیاتی که شکیرا باید می پرداخت، اداره مالیات اسپانیا 3 میلیون یورو هم به اسم سود تعلق گرفته این ملبغ طلب نموده است.

با این حال امکان شروع یک فرایند حقوقی طولانی مدت برای اثبات اتهامات او وجود دارد چرا که وکلایش مدعی هستند مدت سکونت این زن کلمبیایی در اسپانیا کمتر از آن بود که او را شامل پرداخت مالیات به دولت اسپانیا کند. طبق قوانین اسپانیا هر فرد خارجی که بیش از 183 روز در این کشور اقامت اقامت داشته باشد مشمول پرداخت مالیات می گردد و طبق ادعای دادستانی، شکیرا سال 2012 به مدت 243 روز، در سال 2013 به مدت 212 روز و در سال 2014 به مدت 244 روز در اسپانیا سکونت داشته است.

منبع: فرارو
انتشار: 16 مرداد 1400 بروزرسانی: 16 مرداد 1400 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 1058

به "شکیرا هم فرار مالیاتی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکیرا هم فرار مالیاتی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید