جزئیات رأی پرونده ستاره استقلال، قائدی می تواند زندانش را بخرد

به گزارش مجله صادق ویلا، بله، ما از روز اول تأکیدمان این بود که دوست نداریم مهدی زندان برود. او می تواند زندان یک ساله اش را بخرد، اما نمی دانم با چه رقمی.

جزئیات رأی پرونده ستاره استقلال، قائدی می تواند زندانش را بخرد

مهدی قائدی مقصر مرگ احمدرضا و همین طور آسیب دیگر سرنشین خودرو شد. در این باره گفت وگویی با خانم باقری مادر احمدرضا شاکر داشتیم که توضیحاتی در این باره ارائه داد.

به گزارش خبرورزشی، رأی نهایی پرونده تصادف مهدی قائدی صادر شد. دادگاه سرانجام او را راننده خودرو MVM گفت که نزدیک به دو سال قبل در بوشهر چپ کرد و از جاده خارج شد. در این سانحه احمدرضا شاکر جان خود را از داست داد، پسر نوجوانی که دوست نزدیک مهدی بود.

همچنین یکی دیگر از سرنشینان ماشین از ناحیه دنده آسیب دیده و خودرو هم آسیب زیادی دید. مهدی قائدی هم به خاطر جراحات وارده در بیمارستان بستری شد و چند ماهی از فوتبال دور بود. او بعد از بازگشت دوباره، گفت پشت فرمان خودرو نبوده، در حالی که راننده آمبولانس در اظهارات اولیه گفته بود با توجه به شرایط قائدی و آسیبی که به شکمش وارد شده، او پشت فرمان بوده است.

رأی اولیه دادگاه، اما صادر شد و حکایت از راننده بودن مهدی داشت. قائدی و دو وکیلش به این رأی اعتراض کردند و به تجدید نظر رفت. روز گذشته، اما سرانجام دادگاه بوشهر رأی نهایی را صادر کرد که در آن تأکید شد راننده مهدی قائدی بوده است. این یعنی او حالا مقصر اصلی شناخته می شود.

مهدی مقصر مرگ احمدرضا و همین طور آسیب دیگر سرنشین خودرو شد. در این باره گفت وگویی با خانم باقری مادر احمدرضا شاکر داشتیم که توضیحاتی در این باره ارائه داد.

خانم شاکر کی فهمیدید رأی صادر شده؟

صبح دیروز بود که برای مان پیامک آمد رأی نهایی در شعبه 5 دادگاه تجدید نظر اعلام شده. دلشوره زیادی داشتم و می خواستم بدانم رأی چیست. وکیل های مهدی خیلی مصمم بودند که او راننده نبود، حتی یکی از آن ها به جان بچه اش قسم خورد ولی ما مطمئن بودیم مهدی پشت فرمان نشسته بود.

مهدی باید چقدر دیه بدهد؟

او باید 360 میلیون تومان بابت دیه کل تصادف بپردازد. یعنی دیه احمدرضا و همین طور آسیبی که به دیگر سرنشین خودرو وارد شد.

یک سال هم برای او زندان بریده اند ولی می تواند آن را بخرد، درست است؟

بله، ما از روز اول تأکیدمان این بود که دوست نداریم مهدی زندان برود. او می تواند زندان یک ساله اش را بخرد، اما نمی دانم با چه رقمی.

الان چه حسی دارید؟

راستش دو سال مهدی می گفت راننده نبوده. حالا دوست دارم ببینم دوباره می گوید راننده ماشین من نبودم؟ دو سال گذشته و ثابت شد که او راننده بوده است.

در این مدت با هم ارتباط داشتید؟

نه ارتباطی نبود. مهدی حتی یک پیام هم نداد. اشکالی ندارد و مهم نیست.

در رأی اولیه 200 ساعت کار خدماتی ورزشی هم در رأی بود، حذف شده؟

بله، در سطر آخر نوشته بودند که حذف شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 7 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 108

به "جزئیات رأی پرونده ستاره استقلال، قائدی می تواند زندانش را بخرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات رأی پرونده ستاره استقلال، قائدی می تواند زندانش را بخرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید