شروع ثبت نام برای شرکت در رقابت جایزه بزرگ یوسرن، اعطای جوایز به 5 دانشمند برتر جوان

به گزارش مجله صادق ویلا، دانشمندان و محققان جوان زیر 40 سال می توانند از امروز اول فوریه (12 بهمن) تا اول ژوئن 2020 (12 خرداد 99)، نسبت به ثبت نام برای شرکت در رقابت جایزه بزرگ یوسرن (Usern prize) در پنجمین کنگره بین المللی شبکه جهانی یوسرن به میزبانی ایران اقدام نمایند.

شروع ثبت نام برای شرکت در رقابت جایزه بزرگ یوسرن، اعطای جوایز به 5 دانشمند برتر جوان

به گزارش مجله صادق ویلا، جایزه بزرگ یوسرن به دانشمندان و محققان جوان زیر 40 سال فرصتی اعطا می نماید تا در 5 حیطه علمی (علوم فرمال ریاضی و کامپیوتر، علوم فیزیکی و شیمی، علوم بیولوژی، علوم پزشکی و علوم اجتماعی) به رقابت در حوزه دستاوردهای علمی خود بپردازند.

شبکه جهانی آموزش و پژوهش های علمی یوسرن (USERN) در سال 2015 به عنوان یک سازمان مستقل، با هدف اصلی ارتقای صلح آمیز و بشردوستانه آموزش و پژوهش، افتتاح شده و گسترش علم بدون مرز و انجام فعالیت های علمی بین علوم، کشورها و افراد پیشکسوت و جوان را هدف قرار داده است.

جایزه USERN یک جایزه بین المللی است که از سوی این سازمان بنیان گذارده شده و سالانه به دانشمندان جوان یا محققان کمتر از 40 سال، به پاس پیشرفت یا پیشرفت نوین در آموزش های علمی، پژوهش یا خدمت به بشریت در پنج زمینه علمی اعطا می گردد.

زمان اعطای این جایزه مصادف با روز بین المللی علم در خدمت صلح و توسعه، 10 نوامبر 2020 و همزمان با برگزاری پنجمین کنگره بین المللی شبکه جهانی یوسرن در آبان ماه 99 خواهد بود. لازم به ذکر است میزبان کنگره های یوسرن طی سال های 2016-2019 تا به امروز تهران (ایران) ، خارکوف (اوکراین) ، رجیو کالابریا (ایتالیا) و بوداپست (مجارستان) بوده اند و در سال 2020 نیز کنگره به میزبانی تهران و شیراز برگزار خواهد شد.

به گزارش مجله صادق ویلا، جایزه پنجمین کنگره بین المللی شبکه جهانی یوسرن شامل 5 هزار دلار جایزه برای ارتقای دانش علمی به شیوه ای مسئولانه برای برطرف نیازها و آرمان های انسانی، تندیس های جایزه USERN همراه با مدال و هدیه ویژه USERN، ثبت نام رایگان در تمام رویدادهای علمی و اجتماعی در طول کنگره، تور بعد از کنگره به اصفهان و شیراز، عضویت افتخاری 3 ساله در شورای مشورتی خواهد بود. به برندگان جایزه یوسرن همچنین این امکان داده می گردد که در صورت علاقه و با هزینه شخصی خود، یک بازدید علمی یک هفته ای از مطرح ترین مؤسسات علمی جهان داشته باشند.

دانشمندان و محققان جوان برای شرکت در رقابت جایزه بزرگ یوسرن می توانند از امروز تا اول ژوئن (12 خرداد 99) به آدرس اینترنتی

https://usern.tums.ac.ir/Account/Login?returnUrl=%2FPrize%2FApplicationForm مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 92

به "شروع ثبت نام برای شرکت در رقابت جایزه بزرگ یوسرن، اعطای جوایز به 5 دانشمند برتر جوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام برای شرکت در رقابت جایزه بزرگ یوسرن، اعطای جوایز به 5 دانشمند برتر جوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید