آزمون تبدیل شرایط شهرداری کرج از طریق جهاد دانشگاهی برگزار می شود

به گزارش مجله صادق ویلا، خبرنگاران/البرز معاون آموزشی جهاد دانشگاهی البرز با اشاره برگزاری آزمون تبدیل شرایط شهرداری کرج از طریق جهاد دانشگاهی، با بیان اینکه پروتکل های بهداشتی در برگزاری آزمون رعایت خواهد شد، افزود: امیدواریم برگزاری این آزمون زمینه ای برای همکاری مستمر جهاد دانشگاهی البرز با شهرداری کرج باشد.

آزمون تبدیل شرایط شهرداری کرج از طریق جهاد دانشگاهی برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران، محمود شکریان در جلسه انعقاد تفاهم نامه با شهرداری کرج با موضوع برگزاری آزمون تبدیل شرایط نیروهای شرکتی، با اشاره به اینکه همکاری جهاد دانشگاهی با شهرداری کرج سابقه ای طولانی دارد، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی تمام توان خود را گذاشته تا آزمون تبدیل شرایط نیروهای شرکتی شهرداری کرج با کمترین خطا و در فضایی آرام برگزار شود.

وی در مجموع 250 نفر در فرایند برگزاری این آزمون درگیر هستند، ادامه داد: یکی از دغدغه های اصلی مدیریت شهری کرج فراهم آوردن شرایطی برای تامین رفاه و امنیت شغلی پرسنل شاغل در این مجموعه است که این آزمون هم در این راستا برگزار می شود.

این مسئول اضافه کرد: تا کنون هزار و 733 نفر در سامانه شهرداری برای شرکت در آزمون تبدیل شرایط ثبت نام کرده اند که لازم است همه آنها طی سه روز آینده در سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس: www.hrtc.ir ثبت نام خود را انجام دهند تا بتوانیم هر چه سریعتر کارت های ورود آنها را صادر کنیم.

وی گفت: با ثبت نام متقاضیان در سامانه مذکور، روز و ساعت دریافت کارت ورود به جلسه از طریق پیامک به آنها اعلام می شود.

شکریان اضافه کرد: در روز برگزاری این آزمون، شاهد برپایی باجه های رفع نقص در دانشگاه خوارزمی که به عنوان محل برگزاری آزمون تعیین شده خواهیم بود تا نواقص احتمالی کارت های صادر شده رفع شود.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی البرز گفت: با توجه به اینکه ممکن است برخی به دلایل مختلف از فرایند ثبت نام در این آزمون جا مانده باشند، احتمال افزایش تعداد ثبت نامی ها طی چند روز آینده وجود دارد.

وی با بیان اینکه پروتکل های بهداشتی در برگزاری آزمون رعایت خواهد شد، افزود: امیدواریم برگزاری این آزمون زمینه ای برای همکاری مستمر جهاد دانشگاهی البرز با شهرداری کرج باشد.

به گزارش خبرنگاران، حمید قاسمی مدیرکل دفتر نوسازی و تحول شهری شهرداری کرج در این جلسه اظهار کرد: نحوه تبدیل شرایط نیروهای شرکتی به قرارداد کار تعیین، از طریق بخشنامه وزارت کشور به سازمان شهرداری ها و دهیاری ها ابلاغ شده است.

وی ادامه داد: در شهرداری کرج 3680 پست سازمانی تعریف شده که طبق بخشنامه وزارت کشور، در این مرحله امکان تخصیص 10 درصد از این پست ها به نیروهای شرکتی وجود دارد.

وی با اشاره به تعداد ثبت نام کنندگان این آزمون اضافه کرد: از مجموع 1738 نفری که ثبت نام کرده اند، 368 نفر بر اساس مدرک تحصیلی، سوابق شغلی و ... تبدیل شرایط خواهند شد.

این مسئول توضیح داد: مجموع فرایند تبدیل شرایط 100 امتیاز دارد که 20 امتیاز آن به آزمون و 80 امتیاز به جای مانده هم به مدرک تحصیلی مرتبط با مدیریت شهری و سوابق کاری آنها منوط است.

قاسمی تاکید کرد: با توجه به سابقه همکاری شهرداری کرج با جهاد دانشگاهی استان البرز و با تاکید بر حساسیت برگزاری آزمون تبدیل شرایط، طبق توافق اجرا شده، بنا شد فرایند برگزاری این آزمون از طریق این نهاد صورت بگیرد.

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول شهری شهرداری کرج گفت: برای این آزمون در مجموع 20 سوال طراحی شده که 10 مورد از آنها عمومی و 10 مورد دیگر تخصصی است.

وی در پاسخ به اینکه چه افرادی نمی توانند در آزمون شرکت کنند،گفت: در بخشنامه وزارت کشور صراحتا مطرح شده؛ افرادی امکان شرکت در این آزمون را دارند که در ساختار تشکیلات مصوب شهرداری پیش بینی شده باشند.

وی با اشاره به دیگر محدودیت شرکت در این آزمون توضیح داد: ممکن است برای برخی رشته ها پست سازمانی مرتبط هم در ساختار تشکیلاتی شهرداری تعریف شده باشد ولی این پست ها خالی نباشند بنابراین، تنها همکارانی می توانند در این آزمون شرکت کنند که پست خالی سازمانی مرتبط با مدرک تحصیلی شان ، در ساختار تشکیلاتی مصوب شهرداری موجود باشد.

قاسمی با اشاره به جزئیات برگزاری این آزمون تاکید کرد: آزمون تبدیل شرایط، ساعت 9 صبح روز جمعه، 17 دی ماه در مجموعه دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.

وی گفت: در تلاشیم از طریق تمام ابزارهای موجود و با اطلاع رسانی مناسب، این آزمون در فضایی آرام و بدون حاشیه برگزار شود.

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول شهری شهرداری کرج ادامه داد: همکاران مطمئن باشند هیچ گونه اعمال سلیقه در این آزمون وجود ندارد و صرفا کسانی که تخصص و شایستگی لازم را دارند، تبدیل شرایط می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 بهمن 1400 بروزرسانی: 15 بهمن 1400 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 1255

به "آزمون تبدیل شرایط شهرداری کرج از طریق جهاد دانشگاهی برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون تبدیل شرایط شهرداری کرج از طریق جهاد دانشگاهی برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید