مدل کوسن و بالشتک زیبا و شیک مناسب دکوراسیون اتاق نشیمن

به گزارش مجله صادق ویلا، استفاده از مدل کوسن های رنگارنگ و طرح دار، جلوه ای خاص به دکوراسیون اتاق می بخشد. اما در استفاده از کوسن ها باید حد مجاز را رعایت کرد. بعضی از افراد آنقدر کوسن های زیادی بروی تخت خواب و یا مبلمان خود قرار می دهند که دیگر جایی برای دراز کشیدن و نشستن باقی نمی ماند. برای دوری کردن از چنین شرایطی باید در مورد نحوه چیدمان کوسن های متفاوت اطلاعات کسب کنید و با قانون های مرتبط با بافت، رنگ و نحوه قرار دریافت کوسن ها آشنایی پیدا کنید.

مدل کوسن و بالشتک زیبا و شیک مناسب دکوراسیون اتاق نشیمن

استفاده از کوسن در دکوراسیون خانه موضوع کم اهمیتی نیست. اولین نکته ای که باید توجه داشته باشید ترکیب بافت و طرح کوسن های مختلف است. زمانی که به انتخاب کوسن می پردازید سعی کنید از ترکیب بافت و طرح های گوناگون استفاده کنید تا با این روش، مقدار زیادی به جذابیت دیداری دکوراسیون خانه خود بیافزایید و مانند یک اثر هنری زیبا به دکوراسیون خانه عمق بدهید. (مبلمان راحتی چرم به سبک مدرن و امروزی در رنگ های مختلف)

برای روح و جذابیت دادن به اتاقی که در آن از تِم رنگی خنثی استفاده شده، قرار دادن چند مدل کوسن رنگارنگ و طرح دار بروی مبلمان دکوراسیونی خیره کننده بوجود می آورد. تاثیر کوسن ها بقدری است که می توانند یک فضای سرد و مرده را به اتاقی زیبا و خیره کننده شبیه به یک بوم نقاشی تبدیل کنند. در چینش کوسن ها بروی مبلمان می توانید از تعیین کردن تعداد افرادی که بروی مبل می نشینند، کمک بگیرید. این کار همیشه مطمئن ترین نتیجه را در پی خواهد داشت برای مثال بروی مبلی 2 نفره از دو کوسن، و برای مبلی چهار نفره از چهار یا پنج عدد کوسن استفاده کنید. رعایت تقارن در چینیش کوسن های متفاوت از ایجاد هرگونه اغراق و مبالغه در جلوه دکوراسیون می کاهد و احساس خوبی را به چشم های بیننده منتقل می کند. همچنین بهتر است از مدل کوسن هایی با رنگ متفاوت نسبت به مبل استفاده کنید. برای مثال قرار دادن کوسنی سفید بروی مبلی سفید رنگ نمی تواند جذاب و خواستنی بنظر برسد. در ادامه نمونه از زیباترین مدل های کوسن در دکوراسیون خانه را مشاهده می کنید. (مدل بالش و کوسن صندلی با طرح و رنگ های فانتزی، جدید و شیک)

منبع: اتاق
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 566

به "مدل کوسن و بالشتک زیبا و شیک مناسب دکوراسیون اتاق نشیمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدل کوسن و بالشتک زیبا و شیک مناسب دکوراسیون اتاق نشیمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید