اظهار نظر عجیب دونالد ترامپ درباره خودروهای خودران: من هرگز سوار خودرویی نمی شوم که کامپیوتر هدایتش می نماید!

به گزارش مجله صادق ویلا، دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده ضمن حمله به خودروهای خودران و سیستم هوشمند این خودروها می گوید هیچ علاقه ای به سوار شدن به خودروهای هوشمند ندارد.

اظهار نظر عجیب دونالد ترامپ درباره خودروهای خودران: من هرگز سوار خودرویی نمی شوم که کامپیوتر هدایتش می نماید!

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، ترامپ اعلام نموده که هرگز حاضر نیست سوار خودرویی گردد که یک سیستم کامپیوتری آن را راهنمایی می نماید و راننده ندارد.

جالب است که این سخنان در شرایطی مطرح می گردد که دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده است. درواقع ایالات متحده یکی از مهدهای اصلی ساخت و طراحی خودروهای هوشمند است و وقتی رئیس جمهور این کشور چنین اظهاراتی را مطرح می نماید، می توان انتظار داشت که شرکت های فراوری کننده این نوع خودروها تا حد زیادی متاثر و خشمگین شوند.

دونالد ترامپ از زمان رسیدن به قدرت تا کنون روینمودها خود را در خصوص خودروهای خودران تا حد زیادی تغییر داده است. درواقع او به شدت سختگیرانه تر از رئیس جمهورهای پیشین ایالات متحده به مسئله خودروهای خودران می نگرد. یکی از منابع مطلع نزدیک به دونالد ترامپ در این خصوص می گوید: دونالد ترامپ هیچ علاقه ای به خودروهای خودران ندارد و نسبت به این خودروها بسیار بدبین است تا حدی که ایده خودروهای خودران را دیوانه وار می خواند.

در حال حاضر شرکت های مطرحی مثل اوبر و تویوتا روی طرح خودروهای خودران متمرکز شده اند و غولهای فناوری مثل اپل نیز طرح هایی برای خودروهای الکتریکی خودران دارند. اما با همه این ها دونالد ترامپ علاقه ای به این نوع پروژه ها ندارد. به گفته یک منبع مطلع دونالد ترامپ در سال 2017 در حضور دیگران در خصوص اقدامات شرکت هایی مثل تسلا گفته: من هرگز به کامپیوترها اطمینان ندارم و جان خودم را در اختیار کامپیوترها نمی گذارم.

منبع: انتخاب
انتشار: 26 آذر 1401 بروزرسانی: 26 آذر 1401 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 1484

به "اظهار نظر عجیب دونالد ترامپ درباره خودروهای خودران: من هرگز سوار خودرویی نمی شوم که کامپیوتر هدایتش می نماید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهار نظر عجیب دونالد ترامپ درباره خودروهای خودران: من هرگز سوار خودرویی نمی شوم که کامپیوتر هدایتش می نماید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید