از ثبت نام کارت سوخت جا نمانید

به گزارش مجله صادق ویلا، امکان ثبت نام برای آن دسته از مالکان خودرو یا موتورسیکلتی که فاقد کارت سوخت هستند و در مهلتی که پیش از این و در سال گذشته برای آنها معین شد پیروز به ثبت نام و دریافت این کارت نشدند، از امشب فراهم می گردد.

از ثبت نام کارت سوخت جا نمانید

به گزارش ایسنا، مالکان خودرو و موتورسیکلت که به هر دلیلی کارت سوخت ندارند می توانند از ساعت 24 امشب (هشتم اردیبهشت ماه) با مراجعه به سایت www.mob.gov.ir، اپلیکیشن دولت همراه و یا کد دستوری #4* به منظور دریافت کارت سوخت تقاضای خود را ثبت نمایند.

طبق اعلام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، مالکان خودروهای عمومی و مالکان خودروها در استان سیستان و بلوچستان که پیش از این در دفاتر پلیس +10 درخواست خود را ثبت نموده اند احتیاج به مراجعه به سامانه را ندارند و کارت سوخت به آدرس آنها ارسال خواهد شد.

بعلاوه متقاضیان توجه داشته باشند مراحل ثبت نام صرفاً غیر حضوری و به وسیله سامانه دولت همراه انجام می گردد.

فرآیند ثبت نام کارت سوخت المثنی از اواسط زمستان سال گذشته پس از اطلاعیه ای که به وسیله شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی منتشر شد شروع شد.

البته هنوز استفاده از کارت سوخت در فرآیند سوخت گیری الزامی نشده است اما به نظر می رسد با توجه به این اطلاعیه استفاده از کارت سوخت به زودی الزامی گردد.

منبع: زندگی روز
انتشار: 28 دی 1400 بروزرسانی: 28 دی 1400 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 1237

به "از ثبت نام کارت سوخت جا نمانید" امتیاز دهید

1 کاربر به "از ثبت نام کارت سوخت جا نمانید" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از ثبت نام کارت سوخت جا نمانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید