مالک تراکتور و ماشین سازی تهدید کرد ، جام فلزی نمی خواهیم

به گزارش مجله صادق ویلا، زنوزی می گوید: باشگاه تراکتور و ماشین سازی بیش از تمام باشگاه ها پول پرداخت کرده و مسئله ای از این بابت ندارد.

مالک تراکتور و ماشین سازی تهدید کرد ، جام فلزی نمی خواهیم

به گزارش خبرنگاران ، محمدرضا زنوزی در صحبت های امروز خود در رادیو جوان اشاره کرد که مالک دو تیم تبریزی نیست و به عنوان طرفدار صحبت می کند: همه جا می گویند مالک، مالک، مالک اما من مالک نیستم و طرفدار تیم های تبریزی به خصوص تراکتور و ماشین سازی هستم، مالک این ها شرکت ها هستند و این باشگاه ها زیر نظر این شرکت ها فعالیت می کنند. من طرفدار هستم و از طرف طرفداران خدمت رسانه ها صحبت می کنم.

زنوزی درباره این ادعا که صحبت هایش به خاطر این است که حقوق بازیکنان را نپردازد گفت: در رسانه ها خوانده ام که می گویند تراکتور و ماشین پول ندارند به بازیکنان شان پرداخت کنند که من این موضوع را از همین جا تکذیب می کنم و اعلام میکنم که با هیئت مدیره دو باشگاه صحبت میکنم تا صد در صد مبلغ قرارداد بازیکنان را چه در صورت برگزاری لیگ و چه در صورت عدم برگزاری به بازیکن های تیم پرداخت کنند.

وی در این باره اضافه نمود: این موضع رسمی ما در این باره است و اتفاقا امروز ساسان انصاری در این باره مصاحبه کرد و گفت بیشتر از دیگر تیم ها پول گرفته اند و موضوع عدم پرداخت در تیم های ما صحت ندارد و این حرفی است که از طرف برخی مسئولین در سازمان لیگ القا می شود. در حالی که من تاکید می کنم که ما این پول را پرداخت خواهیم کرد. من با دیگر باشگاه ها کاری ندارم اما این دو باشگاه شهر ما پول را خواهند داد و طرفدارهای ما دنبال جام فلزی نیستند.

زنوزی در بخشی از حرف هایش درباره اتفاقاتی که برای تیم فوتبال تراکتور رخ داد، گفت: مردم جمعه سیاه را فراموش نمی کنند، در در سال های گذشته تراکتور سه بار شایسته قهرمانی لیگ بوده که هر بار به نحوی با این مسئله مقابله شده است. البته تراکتور به خاطر عشق و علاقه طرفدار این تیم هستند و کشته مرده جام فلزی نیستند.

وی در بخش دیگری از حرف هایش گفت موضع او پس از نامه ای که 4 باشگاه خصوصی به وزارت ورزش و جوانان نوشته، همان است و به گفته وی به دلیل شرایط خاص کرونا در کشور و خطری که برای بازیکنان و خانواده هایشان ایجاد می کند، این مسابقه نباید برگزار شود. زنوزی در این باره گفت: ما 4 باشگاه خصوصی مصرانه به دنبال احقاق حق هستیم. البته ما 4 باشگاه نیستیم و 15 باشگاه در لیگ هستند که نمی خواهند لیگ برگزار شود اما یک تیم می خواهد مسابقات ادامه یابد که فدراسیون هم با آن ها همراه است. به نظر من باید به فدراسیون فوتبال بگوییم یک فدراسیون خاص. همانطور که به برنامه هفتگی فوتبالی ما صداوسیما بگوییم برنامه یک تیم خاص و همینطور وزارت ورزش یک تیم خاص. البته شاید شما بگویید مدیران سایر باشگاه ها نامه را امضا نکرده اند، اما آن ها دولتی هستند و اگر این کار را بکنند از سمتشان برکنار می شوند. ما هم مستندات را به فیفا ارسال می کنیم تا فیفا در این باره رای بدهد و تصمیم بگیرد.

مالک دو باشگاه تبریزی در سرانجام گفت: ما هزینه را پرداخت می کنیم و عده ای دیگر سودش را می برند. من نوکر طرفداران پرطرفدار هم هستم اما آن ها هم سود نمی کنند و سرشان کلاه می رود. الان ممکن است آن ها از من دلگیر بشوند اما آن ها باید خصوصی شوند چون آن موقع یک شخص نمی تواند به نفع منافع خودش از آن ها سود استفاده کند.

زنوزی در پاسخ به این سوال که اگر تیم تراکتور در صدر جدول بود هم اوضاعش همین بود، گفت: همانطور که گفتم ما سه بار جام در دستمان بود و آن را از ما دریافتد و ما حرفی نزدیم. اگر هدف ما فقط جام دریافت بود می رفتیم کارهایی را مثل بقیه می کردیم تا به جام برسیم اما این کار را نمی کنیم. ترک ها شعور و جوانمردی دارند و نباید به شعور و جوانمردی ترک ها توهین بشود.

وی با بیان اینکه ما همه چیزمان به همه چیزمان می خورد، گفت: اسم لیگ برتر را از انگلستان برداشته ایم ولی سیستم آن را از مالدیو!

  • خلیلیان: قرار نبود بازی تدارکاتی برگزار شود
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 344

به "مالک تراکتور و ماشین سازی تهدید کرد ، جام فلزی نمی خواهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالک تراکتور و ماشین سازی تهدید کرد ، جام فلزی نمی خواهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید