فراخوان شعر تحریم بی اثر

به گزارش مجله صادق ویلا، فراخوان شعر تحریم بی اثر که در راستای تحریم فرماندهان و مدیران انقلابی و ولایی نیروی انتظامی منتشر شده است، از کلیه فرهیختگان و هنرمندان عرصه شعر و هنر که علاقمند به شرکت در این فراخوان می باشند دعوت بعمل آورده است.

فراخوان شعر تحریم بی اثر

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران فراخوان شعر تحریم بی اثر که در راستای تحریم فرماندهان و مدیران انقلابی و ولایی نیروی انتظامی منتشر شده است، از کلیه فرهیختگان و هنرمندان عرصه شعر و هنر که علاقمند به شرکت در این فراخوان می باشند دعوت بعمل آورده است.

موضوعات این فراخوان عبارتند از تحریم ظالمانه فرماندهان و مسئولان مجموعه متدین و انقلابی ناجا، صلابت و اقتدار، ولایت مداری و ایثارگری کارکنان خدوم ناجا، ذلت و عجز دشمنان در مقابل عملکرد انقلابی ناجا، بی اثر بودن تحریم ها و محبوبیت روز افزون ناجا در بین آحاد مردم، تحریم مسئولان ناجا، نشانه عملکرد مطلوب و انقلابی ناجا، ناتوانی دشمنان در ایجاد نا امنی در کشور، وحدت و همدلی و انسجام نیرو های مسلح در اقتدار دفاعی و برقراری امنیت پایدار، تحریم ناجا، نشانه ترس و یاس رژیم تروریسم آمریکا از اقتدار جمهوری اسلامی ایرنا و هر مضمون مرتبط با تحریم ناجا از سوی دشمنان.

ضوابط و شرایط کلی آثار؛

1 - شرکت و ارسال آثار برای عموم شاعران و فرهیختگان آزاد می باشد.

2 - قالب اشعار در بخش کلاسیک (غزل، قصیده) و نو و سپید طرح ریزی و ارائه گردد.

3 - درج مشخصات کامل (نام و نام خانوادگی، محل زندگی، شماره تلفن همراه و ثابت، کدملی)

نحوه ارسال آثار: شرکت کنندگان می توانند از دو طریق پست الکترونیکی ([email protected]) و پیغام رسان سروش به شماره 09378458356 اقدام کنند.

آخرین مهلت ارسال آثار 30 تیر ماه 1399 است که تمدید نمی گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 411

به "فراخوان شعر تحریم بی اثر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان شعر تحریم بی اثر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید