دستگیری شرور زنانه پوش در پایتخت

به گزارش مجله صادق ویلا، رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران عظیم از دستگیری یک شرور خفت گیر در لباس زنانه اطلاع داد.

دستگیری شرور زنانه پوش در پایتخت

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران، سرهنگ سعید راستی در مصاحبه با ایسنا در این باره گفت: مدتی قبل و به دنبال دریافت گزارش هایی مبنی بر سرقت و زورگیری در بعضی از مراکز خرید به پلیس امنیت واصل شد که در جریان آن رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران نهاده شد.

وی با بیان اینکه در تحقیقات اولیه ماموران معین شد که اقدامات مجرمانه از سوی مردی در پوشش زنانه اجرا شده است، گفت: تحقیقات برای یافتن هویت این فرد در دستورکار ماموران نهاده شد تا اینکه انتها با استفاده از شیوه های پلیسی و تصاویر به دست آمده، متهم مورد شناسایی نهاده شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران عظیم با بیان اینکه متهم از اراذل و اوباش سابقه دار بود، ادامه داد: این فرد چند روز قبل از سرانجام سال در عملیاتی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد که در جریان آن اقرار کرد که با پوشیدن مانتو، روسری و لباس زنانه وارد مراکز خرید شده و پس از شناسایی طعمه های خود اقدام به زورگیری از آنان با تهدید قمه و چاقو نموده است.

راستی با بیان اینکه متهم 24 سال سن داشته و دارای سابقه دستگیری هم هست، گفت: این فرد از لباس زنانه به عنوان پوششی برای مخفی ماندن هویت و نیز محلی برای پنهان کردن قمه و چاقویش استفاده نموده و عمده سرقت هایش را در مراکز خرید واقع در مرکز تهران انجام داده بود.

وی با اشاره به تشکیل پفراینده برای متهم دستگیر شده، گفت: این فرد برای ادامه فرایند رسیدگی به جرم و کشف دیگر جرائم احتمالی به دادسرا تحویل داده شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 858

به "دستگیری شرور زنانه پوش در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری شرور زنانه پوش در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید