دستورات لازم برای تداوم تعقیب بقایای داعش در عراق صادر شده است

به گزارش مجله صادق ویلا، به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رسمی عراق (واع)، دفتر رسانه ای نخست وزیر این کشور بیانیه ای را در خصوص فرایند مبارزه با بقایای تروریسمِ تکفیری داعش صادر کرد.

دستورات لازم برای تداوم تعقیب بقایای داعش در عراق صادر شده است

بر اساس این گزارش، در بیانیه صادر شده توسط دفتر رسانه ای نخست وزیر عراق آمده است: مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق دستورات لازم برای تداوم تعقیب بقایای داعش را صادر کرده است.

دفتر رسانه ای نخست وزیر عراق همچنین یادآور شده است: در جریان تعقیب بقایای داعش از ظرفیت عشایر عراقی نیز بهره برداری خواهد شد. این دفتر تأکید کرده است: الکاظمی اخیراً از شهر طارمیه در شمال بغداد بازدید به عمل آورد تا از فرایند مبارزه با بقایای داعش مطلع گردد.

روز گذشته بود که نیروهای حشد شعبی با تروریست های تکفیری داعش در منطقه طارمیه واقع در محور شمالی بغداد به شدت درگیر شدند. این درگیریِ شدید و خونین چند ساعت به طول انجامید.

نیروهای حشد شعبی در جریان درگیری مذکور تلاش کردند تا ضربات مهلکی را بر پیکره تکفیریها وارد آورند. منابع امنیتی در حشد شعبی اعلام کردند که در این درگیری ها، نیروهای مقاومت توانستند والی طارمیه و نیز مفتی شرعی داعش را به هلاکت برسانند.

برخی منابع نیز اعلام کردند که در جریان درگیری های مذکور 2 تَن از نیروهای حشد شعبی به شهادت رسیده و 3 تَن دیگر هم به شدت زخمی شدند. با این حال، تکفیریها در محور شمالی بغداد متحمل خسارت های فراوانی شدند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 805

به "دستورات لازم برای تداوم تعقیب بقایای داعش در عراق صادر شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستورات لازم برای تداوم تعقیب بقایای داعش در عراق صادر شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید