خبرنگاران اجرای طرح اقدام ملی مسکن را باید به پبمانکاران با تجربه سپرد

به گزارش مجله صادق ویلا، بروجرد - خبرنگاران - معاون عمرانی فرماندار بروجرد گفت: برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن باید از تعاونی های معتبر ساخت و ساز و پیمانکاران با تجربه استفاده کرد.

خبرنگاران اجرای طرح اقدام ملی مسکن را باید به پبمانکاران با تجربه سپرد

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش مجله صادق ویلا مسعود فلاح روز دوشنبه در جلسه شورای مسکن شهرستان بروجرد که در محل فرمانداری برگزار گردید با بیان اینکه سابقه کاری پیمانکاران و تعاونی هایی که قصد شرکت در اجرای طرح اقدام مسکن ملی دارند باید در کمیته تخصصی مورد برسی قرار گیرد. اضافه نمود: طرح اقدام ملی مسکن با سه هزارو 500 واحد در 37 هکتار از اراضی شرق مسکن مهر بروجرد اجرا می گردد.

وی با اشاره به اینکه تجربه های مسکن مهر در ساخت و ساز طرح اقدام ملی مسکن باید در نظر گرفته گردد اضافه نمود: اجرای طرح مسکن ملی با استفاده از تجارب مسکن مهر می تواند باعث موفقیت این طرح گردد.

فلاح در بخش دیگری از دستور کار شورای مسکن شهرستان بروجرد با اشاره به واگذاری مسکن مهر به شهرداری بروجرد گفت: شهرداری بروجرد برای تحویل دریافت مسکن مهر و اماده سازی معابر و خیابانها و احداث فضای سبز 24 میلیارد تومان از راه و شهر سازی درخواست نموده که باید در یک جلسه تخصصی این موضوع آنالیز گردد.

وی بیان نمود: 2 تعاونی مسکن مهر نیز به دلیل عمل نکردن به تعهدات خود با مصوبه شورای مسکن شهرستان بروجرد به 2 تعاونی جدید واگذار می شوند تا کارها را ادامه دهند.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 299

به "خبرنگاران اجرای طرح اقدام ملی مسکن را باید به پبمانکاران با تجربه سپرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اجرای طرح اقدام ملی مسکن را باید به پبمانکاران با تجربه سپرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید