تردید در سلامت روحی و جسمی بایدن

به گزارش مجله صادق ویلا، شرایط روحی و جسمی جو بایدن، فرمانده کل قوا و رئیس جمهوری آمریکا قابل نادیده دریافت نیست. او باید قادر باشد به سرعت تصمیمات دقیق امنیت ملی را در هر شرایط و هر زمانی اتخاذ کند.

تردید در سلامت روحی و جسمی بایدن

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری ایسنا، بیش از 120 تن از ژنرال ها و آدمیرال های بازنشسته آمریکا در نامه ای سرگشاده نسبت به شرایط روحی و جسمی رئیس جمهوری کنونی آمریکا و همچنین سیاست دولت حاکم ابراز نگرانی کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در این نامه سرگشاده منتشر شده آمده است: شرایط روحی و جسمی جو بایدن، فرمانده کل قوا و رئیس جمهوری آمریکا قابل نادیده دریافت نیست. او باید قادر باشد به سرعت تصمیمات دقیق امنیت ملی را در هر شرایط و هر زمانی اتخاذ کند.

نویسندگان این نامه تاکید کردند، آمریکا که از سال 1776 به عنوان جمهوری مشروطه برای بقا جنگیده است، در حال حاضر در معرض خطر جدی قرار گرفته است.

در ادامه این نامه آمده است: تحت یک کنگره دموکرات و دولت کنونی، کشور ما به سمت سوسیالیسم و یک شکل مارکسیستی از دولت استبدادی روی آورده که نامزدهای منتخب ریاست جمهوری و کنگره که همیشه برای دفاع از جمهوری مشروطه مان عمل می کنند، باید با آن مقابله کنند. بقای کشورمان و آزادی ها و ارزش های تاریخی محبوبش در معرض خطر قرار گرفته است.

این افراد نظامی بازنشسته از تمامی شهروندان آمریکا خواستند تا در تمامی سطوح برای انتخاب سیاستمداران شرکت کنند؛ سیاستمدارانی که برای نجات کشور عمل خواهند کرد و از افرادی که در حال حاضر در راس دولت هستند، حساب پس خواهند گرفت.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 12 خرداد 1400 بروزرسانی: 12 خرداد 1400 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 950

به "تردید در سلامت روحی و جسمی بایدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تردید در سلامت روحی و جسمی بایدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید