بی اطلاعی اعضای کمیسیون ورزشکاران از آئین نامه مصوب خودشان!

به گزارش مجله صادق ویلا، به گزارش خبرنگاران، کمیته ملی المپیک بعد از روبرو با چالش های ایجاد شده پیرامون کمیسیون ورزشکاران و منعی که کمیته بین المللی المپیک برای برگزاری انتخابات دوباره این کمیسیون قائل شد، اقدام به تدوین آئین نامه جدید برای کمیسیون ورزشکاران کرد.

بی اطلاعی اعضای کمیسیون ورزشکاران از آئین نامه مصوب خودشان!

این آئین نامه در نشست های اخیر هیات اجرایی کمیته ملی المپیک آنالیز، تصویب و آماده ارسال به کمیته بین المللی المپیک شد با این حال هنوز در اختیار اعضای کمیسیون ورزشکاران گذاشته نشده است!

هادی ساعی عضو کمیسیون ورزشکاران و تنها نماینده این کمیسیون در هیات اجرایی کمیته ملی المپیک با انتقاد از این موضوع به خبرنگاران گفت: آئین نامه جدید باید مصوبه IOC را بگیرد اما بهتر است اعضای کمیسیون ورزشکاران هم در جریان آن قرار بگیرند. این خوب نیست آنها از آئین نامه کمیسیونی که عضو آن هستند، بی اطلاع باشند.

وی ابراز امیدواری کرد که هر چه زودتر برای کمیسیون ورزشکاران نشستی برگزار گردد تا آئین نامه در حضور اعضا آنالیز گردد یا اینکه حداقل آئین نامه برای هر یک از آنها ارسال گردد.

عضو کمیسیون ورزشکاران تاکید نمود: طبق تاکید IOC، ترکیب فعلی کمیسیون ورزشکاران تا زمان انتخابات دوره بعد که آبان ماه 1400 است به فعالیت خود ادامه خواهند داد مگر اینکه به دلیل مثل استعفا کنار بروند و یک عضو علی البدل جایگزین گردد. بنابراین آنها باید بدانند طبق ملاک و معیار چه آئین نامه ای فعالیت خواهند داشت.

وی همچنین در خصوص استعفای بعضی از اعضای کمیسیون ورزشکاران که پیش از این مطرح شده بود، یادآور شد: با استعفای آنها که مخالفت شد. ضمن اینکه در میان اعضای مستعفی امضای کیانوش رستمی و حمید سوریان هم بود در حالیکه آنها خیلی پیش تر کناره گیری کرد و حتی برای شان جایگزین انتخاب شده بود. از این پس هم هر استعفایی صورت بگیرد، یک عضو علی البدل جایگزین می گردد.

هادی ساعی در خاتمه تاکید نمود: امیدوارم با پاسخ هایی که کمیته بین المللی المپیک به ایران داده، برای سه عضوی که به عنوان علی البدل به کمیسیون ورزشکاران اضافه شدند، حکم صادر گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sadeghvilla.ir شناسه مطلب: 388

به "بی اطلاعی اعضای کمیسیون ورزشکاران از آئین نامه مصوب خودشان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی اطلاعی اعضای کمیسیون ورزشکاران از آئین نامه مصوب خودشان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید